Skocz do zawartości

Czy kupic napowietrzacz?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam filtr wewnetrzny Atman-f301.W pudelku jest rurka (nie wiem czy sluzy ona do na powietrzania)ktora jest za krotka i nie leca bombelki.Jak ja znajdeta rurka to zaniose do wymiany,tylko czy kupowac jeszcze napowietrzacz?Wiem ze moje rybki potrzebuja powietrza w wodzie danio plywaja caly czas wysoko a gurami i platki co jakis czas przyplywaja brac powietrze.Chce zeby moje rybki normalnie plywaly a nie braly co chwile powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam filtr wewnetrzny Atman-f301.W pudelku jest rurka (nie wiem czy sluzy ona do na powietrzania)ktora jest za krotka i nie leca bombelki.Jak ja znajdeta rurka to zaniose do wymiany,tylko czy kupowac jeszcze napowietrzacz?Wiem ze moje rybki potrzebuja powietrza w wodzie danio plywaja caly czas wysoko a gurami i platki co jakis czas przyplywaja brac powietrze.Chce zeby moje rybki normalnie plywaly a nie braly co chwile powietrze.

Co do filtra to nigdy takiego na oczy nie widziałem wiec nie powiem Ci do czego ta rurka zobacz w instrukcję obsługi takm na pewno będzie napisane do czego ona służy... Napowietrzacz możesz kupić choć pewnie Twój filtr ma możliwość napowietrzania wody, poza tym dobry (cichy) napowietrzacz kosztuje trochę ;/ Co do danio to są ryby które pływają przy powierzchni wody praktycznie cały czas, a gurami to ryby labiryntowe czyli oddychają powietrzem atmosferycznym tak więc wg mnie Twoje ryby normalnie pływają. Jedynie nienormalne jest dla mnie to, że w 60l akwarium trzymasz gurami... Poza tym masz przerybione akwa i pewnie dlatego inne ryby co jakiś czas podpływają do powierzchni wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...