Skocz do zawartości

O wszystkim! POMOCY :)


Graka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc akwarium me ma wymiary 90-40-40 ale nie wiem co w nim będzie :) Na pewno coś ze zwierząt wodnych. Proszę was o pomoc w wybraniu co ma się znajdować w tym akwarium 1.Podłoże: Sam żwir/piasek kupić i wysypać ? 2:Gadżety: Grzałkę mogę chyba kupić bez waszej pomocy ale jaki filtr ? Podajcie linki jakieś i nazwy oczywiście żeby nie były przesadnie drogie chociaż bardzo mi zależy na jakości. Najlepiej aby filtr był wewnętrzny(głupie ale żeby też nie był za wielki bo chce żeby było ładnie :)) 3.Zwierzęta:Mam w mieście nie za duży sklep zoologiczny więc niestety zbyt egzotycznie nie może być :(4.Rośliny: Jaki modele polecacie? :D Jakieś wysokie na tyły i niskie do przodu. Jak napisaliście zwierzątka to możecie do nich dobrać roślinki ;)*5. Prosił bym o jakieś zdjęcia już urządzonych akwariów :) Z góry dziękuję za pomoc ;)

Jakieś rady możecie pisać.

 

rainbow- Nie używaj czerwonej czcionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj. Skoro twierdzisz że nic nie ma to nic nie szukałeś. Twoje pytania są tak chaotyczne że nie wiadomo co Ci doradzać , nawet nie napisałeś co ci się podoba , co masz w planach zrobić. Wiesz tak wszystkiego nikt tu ci nie wyłoży , nie starczyło by dnia do opisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. http://www.superakwarium.pl/poradnik-ak ... -id17.html

2. viewtopic.php?f=8&t=21306

3. od-101l-do-180l-f101.html

4. search.php?keywords=ro%C5%9Bliny+proste+w+hodowli&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

5. slodkowodne-i-morskie-f22.html

Na resztę pytań, których jeszcze nie wymyśliłeś, odpowiedzi znajdziesz tu:

ciekawe-tematy-zajrzyj-koniecznie-t14638.html

Zanim zadasz kolejne pytanie, upewnij się czy w podanych linkach nie ma odpowiedzi. Gwarantuję, że są.

nie pomogłeś mi tak ;( a wszystkiego nie mam na forum

Roszczeniowy charakter wypowiedzi? Może sam coś zaproponuj. Na przykład: co myślicie o żwirku rzecznym a pod nim ziemia ogrodowa, do niego filtr FZN-3 firmy AQUAEL, w nim 30 neona inesa + 10 otosków przyujściowych + 10 kirysków pstrych, do tego 3 x 35W świetlówki T5, bimbrownia z kostką lipową, do tego Żabienica delikatna, Kryptokoryna drobna, kilka gatunków Rotali, Java, Christmass, Phoenix, Singapore i jakiś korzonek.

Wtedy ustosunkujemy się do takich propozycji pod warunkiem, że podasz jeszcze jaką wodę posiadasz. ;)

Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...