Skocz do zawartości

Nawożenie roślin.


Puffdip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dopiero rozpoczynam moją przygodę z akwarystyką dlatego moja wiedza na ten temat jest jeszcze dość mała. Obecnie mam akwarium 20l, filtr wewnętrzny, żwirek o średnicy ok. 0,5-1,0 cm i 4 rośliny. Mój problem polega na tym, że nie mam pojęcia jak mam dbać o te rośliny aby zdrowo i ładnie rosły. Na jednej stronie pisze coś o kulkach torfowych, na innej zaś, że są one złe, a jeszcze na innych o różnych potasach, solach itp. Już się w tym wszystkim pogubiłam. Mógłby mi ktoś to jakoś opisać jak mam nawozić te rośliny i co wlewać do wody?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja swoim rośliną niczego nie podaje i rosną zdrowo w samym żwirze wiadome jest że ryby to podstawa i lekkie przekarmianie ich żeby rośliny miały czym się odżywiać i podstawowa sprawa to oświetlenie są świetlówki które wspomagają rozwój roślin, chyba że ma to być akwarium roślinne to zapraszam do artykułu

http://www.superakwarium.pl/poradnik-ak ... id433.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero rozpoczynam moją przygodę z akwarystyką dlatego moja wiedza na ten temat jest jeszcze dość mała. Obecnie mam akwarium 20l, filtr wewnętrzny, żwirek o średnicy ok. 0,5-1,0 cm i 4 rośliny. Mój problem polega na tym, że nie mam pojęcia jak mam dbać o te rośliny aby zdrowo i ładnie rosły.

Odsyłam do artykułu >>> moj-przepis-na-akwarium-roslinne-t46630.html Przeczytaj a potem będzie ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...