Skocz do zawartości

Akwarium ok 54l


czechu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiary akwarium długość 60cm szerokość 30cm wysokość 40cm .

Obsada : 5xneonki innesa 4xkiryski 2xgupik 1xwelon teleskop 1xmolinezja 1xskalar 1xampularia .

Jutro idę do zoologicznego po jakieś dwie nowe rybki do akwarium , chciałbym 2 z tych :

skalar

bojownik

pyszczak

kiryśnik

Napiszcie jaki litraż musi być do tych ryb i jakie mi polecacie ...

(Tak wiem , że to za mały litraż dla skalarów i welonów , ale nawet o tym mi nie piszcie proszę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tak wiem , że to za mały litraż dla skalarów i welonów , ale nawet o tym mi nie piszcie proszę)

Skoro wiesz, że masz za mały zbiornik to po co chcesz jeszcze bardziej zmniejszać ilość wolnego miejsca do pływania poprzez kupno nowych ryb?

Do tego akwarium nie powinieneś dokupić już ŻADNEJ ryby.

 

5xneonki innesa 4xkiryski 2xgupik 1xwelon teleskop 1xmolinezja 1xskalar 1xampularia .

Z tej obsady 1x welon teleskop 1x molinezja 1x skalar powinny zostać wydane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wielkość ok. 54 litry :?: mi wyszły 72 litry.

Mniejsza z tym... ale skoro pytasz i mimo odpowiedzi, że powinieneś oddać skalara z powodu zbyt małego i niskiego zbiornika :!:

Masz zamiar robić tak jak Ci się podoba to niepotrzebnie zaśmiecasz forum.

 

PS.

Wersja dostosowana do poziomu pytania:

chciałbym 2 z tych :

skalar

bojownik

pyszczak

kiryśnik

 

Naprawdę tylko 2? Nie lepiej więcej? :lol:

Może ktoś "zaproponuje" pyszczaka" :patyk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Ciebie a jeszcze bardziej tych ryb. Nikt Ci tu nic nie będzie proponował jesli chodzi o to CO DOKUPIĆ. Poczytaj trochę o akwarystyce i nie zadawaj durnych pytań z pięknym podsumowaniem - NIE PISZCIE ŻE ZA MAŁE AKWA BO WIEM. Skoro wiesz że źle robisz to się zastanów czy Twoje akwa ma sens . Męczysz ryby - przemyśl sprawę ,temat zamykam bo nikt skalarów do 54L nie poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...