Skocz do zawartości

Wszystko nie tak jak trzeba...


Rekomendowane odpowiedzi

przecież jajk wymieniasz kobieto 40 czy nawet wiecej % wody przy kompletnie wyjałowionym podłożu to masz rozregulowany zbiornik, więc o czym ta gadka :roll: skwituję to tylko tak: BIEDNE RYBY. Z ciekawości przesłałem na innym forum Twój problem i jak się okazuje to nie ja tutaj mam największy problem z czymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jedyny sklep z testami w mojej miejscowości był dzisiaj zamknięty, więc testy muszą poczekać.

Podmieniłam wczoraj 20% wody tak, jak mi poradził Danielek001. Rybki pływają jakby normalnie, ale oczywiście zaraz po świętach jeszcze raz wszystko dokładnie sprawdzę. Dziękuję za pomoc.

 

Kirysek, drogie dziecko - jestem zażenowana poziomem Twoich wypowiedzi w moim temacie. Jeżeli cierpisz na rodzaj jakiejś socjopatii i szukasz zaczepek, to prosiłabym żebyś " zszedł ze mnie" . Przesyłanie "nie - własnych" wypowiedzi na inne fora - pomijając "szczeniacki" poziom takiego zachowania - jest mieszaniną chamstwa i groteski.

Sugerowanie, że posiadam "jakieś problemy" w kontekście Twego własnego zachowania tylko potwierdza poziom jaki reprezentujesz.

Skutecznie zniechęcasz początkującą osobą do poszukiwania pomocy, do próby nauczenia się czegoś poprzez doświadczenia innych ...i dziwi mnie, że takie zachowanie jest mimo wszystko chyba tolerowane.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co NO3 , jest mało szkodliwe.

 

Aha jak nie masz testów to jutro znów podmień 20% -30% zbijesz tym poziom trucizny. i rób tak co 2 dni aż nie będzie testów, zapobiegniesz w ten sposób wzrostowi NH3 i NO2.Jeżeli zastosujesz się do tych rad nic tobie nie powinno paść, a jak będą testy popatrzymy co dalej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...