Skocz do zawartości

Obsada 72l


ebola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam wlasnie 72l..i 6 neonkow i 6 razbor klinowych, oposka (byly kiedys dwa), glonojada i fisza od pediciure(musze sie go pozbyc bo gania mi ryby) oraz dwie brzanki sumatrzańskie hmm slimaki tez..ampularie zołta (wlasnie zauwazylam kokon na pokrywie akwarium) i 2 helenki(chyba pojawily mi sie tez nowe kilkumilimetrowe), tez nie wiem czy to dobrze, taka obstawa? czy nie? aaaaa zapomnialam o bojowniku...pol roku juz plywa i jakos chowa mi sie po katach..

 

nemo130: Wydzieliłem post, na przyszłość zakładaj własne tematy. Pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety,zbrojnik ładnie rośnie,ale to jest bestia,która urośnie większa niż szerokość twojego zbiornika.

Skarłowacieje i tyle z ryby.

 

Tyle postów przeczytałem,ale żeby trzymać oposa w akwarium to jeszcze nie słyszałem:) :lol:

 

Ja bym proponował taką obsadę:

1+3 Bojownik

12 Razbora Klinowa

6 Kirysek Panda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha bardzo śmieszne ;) mała pomyłka ;)

 

dzięki zastanowię się nad tym..niestety bojownika już nie mam, hmm nie wiem co się stało ale zdechł, żył w akwarium od lutego, a wcześniej z 1,5roku w kuli dużej

na razborach mi bardzo zależy, więc z pewnością powiększę stadko z czego się cieszę, że mogę (niedawno miały zaloty i tarło..pieknie to wyglądało, niestety ikra zaginęła)...kirysków nigdy nie miałam..

może zamiast zbrojnika złotego? glonojada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Wam za pomoc w wyborze rybek :)

mam ampularię zółta i niebieska i pod pokrywa 3 kokony oraz helenki-były dwie teraz to chyba z 5 pojawiło się..więc chyba za dużo zaczyna robić mi się tych ślimaków, co do krewetek było kilka ale zaraz na drugi dzień znikały w niewyjaśnionych okolicznościach :( wiec skusiłam się i założyłam drugie malutkie 25l akwarium specjalnie dla nich (mam je 3 miesiące dopiero), więc jak podrosną maluchy (bo urodziły się) mogłabym do tego większego z rybkami, ale nie będą one pokarmem dla innych ? razborka może krewetki nie zje ale te kiryski..nigdy nie miałam..

 

nemo130: Pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...