Jump to content

Małe rybki w Akwarium ( pierwszym akwarium )


Recommended Posts

Witam, dokładnie w poniedziałek założyłem sobie pierwsze, udałem się do sklepu, zakupiłem zbiornik 25l, osprzęt ( wiem, że małe, ale w przyszłości planuję większe, ale na początek chcę spróbować właśnie na takim ) więc po przygotowaniu akwarium, odczekania 1,5 dnia po wlaniu wody udałem się do sklepu po pierwsze rybki. Ponieważ wybór w sklepie był bardzo skromny wybrałem z tego co tam było, wybrałem 4 Danio czerwone, 2 Danio zielone, jednego glonojada oraz 3 Molinezje , wczoraj zaobserwowałem 4 małe rybki ... prawdopodobnie molinezje, gdyż danio z tego co czytałem nie są żyworodne, moje pytanie brzmi czy muszę odławiać te rybki do jakiegoś innego zbiornika ? Czy może zrobić kotnik ? Także chciałbym się dowiedzieć czy przypadkiem w moim zbiorniku nie znajduje się zbyt wiele rybek ? Przedstawiam także zdjęcie z pierwszego Akwarium. :)Jeżeli mam coś źle przyrządzone to proszę o poradę co zmienić :)

 

Pozdrawiam.

 

http://imageshack.us/f/13/zdjcie0525.jpg/

 

 

agunia997- Pisownia! Sprawa narybku wyjaśniona, jeśli chodzi o obsadę to jest do tego odpowiedni dział. Zamykam.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Więc jakie mógłbym trzymać rybki w tych warunkach? Pytałem w sklepie powiedzieli mi że bez problemu mogę trzymać te rybki w tym akwarium.. Ehhh widać tacy znawcy... Jaki minimum musiałbym zakupić zbiornik by móc trzymać te rybki ktore aktualnie posiadam ( napewno większy... tylko o ile większy ) te 4 male rybki już odłowiłem ... na chwilę obecną do akwarium 10l bo tylko takie posiadałem...

 

 

Zadbaj o pisownię. Mapet

Link to comment
Share on other sites

Glonojad (mam nadzieje że to zbrojnik niebieski), molki i danio - 112l (dno 80x35) to minimum. Molki i danio nie bardzo się 'dogadają' jeżeli chodzi o temperaturę wody - danio woli chłodniejszą.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...