Skocz do zawartości

Rozmnożenie otosa


mitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tutaj fotki zamieszczam dla tych co nie wierzyli iż u mnie w akwarium z powodzeniem rozmnaża się ta ryba, hmm nie mogę powiedzieć, że ja je rozmnażam, gdyż nie czynię nic by do tego doprowadzić, akwarium po prostu sobie egzystuje swoimi prawami, może pożyje otosek lecz neony mają apetyt na niego co zaobserwowałem, oto foty:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

przyjrzeć się radzę;]

Dołączona grafika

rodzice, tzn. jeden z nich na pewno gdyż największe osobniki ok 5cm (nie odróżniam płci;])

Dołączona grafika

akwarium

Dołączona grafika

 

 

agunia997- Pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe chciałbym je znać(brak testów) kolega w dziale od chorób ryb powiedział mi aby iż mam zbyt kwaśną wodę dla ryb typu (ramirezy, bojowniki czy prętniki, padają mi po ok2-3tyg od wpuszczenia do akwa) a otosom muszą parametry odpowiadać skoro się mnożą, gupiki się nie rozmnażają, ślimaki padają po paru dniach tak jak ryby wyżej wymienione, w grudniu może zakupię testy to jeszcze podam gdzieś może, ale to dopiero w grudniu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wodzie z wodociągu nie potrafie znaleść info może dlatego że mieszkam na wsi Masanów obok Ostrowa Wlkp. ;] raczej nie ingeruje zbyt aby dolewam classic aqua artu jak i carbo tego samego producenta, w akwa standard czyli troszke roślin i korzeń;] jakie więc są te specjalne zabiegi bym mógł trzymać chocby zmienniki plamiste? Skoro nie moge już mieć pretników itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nikt mi nie_wmówił,lecz chodzi mi o_to jak sprawi , by móc trzymać takowe ryby,a wiem że_nie mogę na_razie gdyż by zdechły_a przyczyny pewnie nie poznamy póki nie kupie testów, ale tak pytam na przyszłość jak np "odkwasić" wodę i utwardzić np bez konieczności dodawania wapieni itp gdyż niezbyt chciałbym zmieniać coś w wystroju akwarium. A póki co trzymać tych ryb nie mogę bo padają...

 

 

Michał84:Pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...