Jump to content

pytanie o kiryski


driver_
 Share

Recommended Posts

nie ma opcji niestety bo mam 30l akwa więc same malutkie rybki i to nie dużo niestety ale może w przyszłości narazie nie mam możliwości założenia większego akwa dlatego choć małe to chce zrobić je jakoś wyjątkowo ogólnie jest bialy piasek przedzielony niebieskimi falami w poprzek sztuczny koral muszla niebieskie tło oświetlenie dzienne zwykłe oraz nocne niebieski neon w dzień przy załączonym tym i tym daje piękne białe światło..pokaże jak już będzie gotowe jutro jade po jakieś rośliny bo choć troche musze dać...

Link to comment
Share on other sites

nie wsadzaj nic sztucznego do akwa (sztuczny koral) muszla tez sie nie nadaje - zatwardza wode!! w 30 l mozesz chyba trzymac bojownika 1 szt. (gupiki?) albo najlepiej zrób krewetkarium !!

 

żadnych neonków, mieczyków, molinezji !

Link to comment
Share on other sites

jak już coś to nie 3 kiryski bo to ryba stadna więc 4 - 5 ale to i tak nie jest idealne stado (mam te rybki i je obserwuje-muszą miec swoje towarzystwo)

 

gupiki (nie znam się na nich kompletnie) ale wyczytałam tu na forum juz wiele postów że jeden samiec i 2 lub 3 samiczki bo inaczej samiec zagoni jedną samiczkę !!

Link to comment
Share on other sites

Szlaczki ze żwirku i tak zniszczysz odmulając dno. Chyba, ze nie masz zamiaru tego robić - w takim razie gratuluje. A co do kiryskow to tylko nieznacznie przekopują - duzego bałaganu nie narobią.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...