Skocz do zawartości

(54l)Iwagumi poczatki


szami81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co tam słychać w obsadzie?

Otoski się pochowały.

Otoski żyją i maja się dobrze choć jeszcze ani razu ich nie karmiłem .Na wygłodzone nie wyglądają wiec nic nie wrzucam póki co .

 

Z roślinkami już nic nie mieszam tak zostanie ale zastanawia mnie ta pokrywa ...Czy nie uważacie ze w tego typu akwarium lepiej wyglądała by jakaś belka oświetleniowa?

post-15127-13685171774981_thumb.jpg

post-15127-13685171775623_thumb.jpg

post-15127-13685171776132_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Chętnie bym obejrzał baniak ale zdjęcia ładują mi się bardzo długo i bez efektów. Za tydzień lub dwa ja również będę zakładać iwagumi. I nie wiem czego użyć na podłoże. Czy jeszcze raz kupił byś jbl manado? Napisz trochę o nim jak się sprawuje. Podobno jest ono za lekkie na roślinki trawnikowe np. mały heniek, glosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym obejrzał baniak ale zdjęcia ładują mi się bardzo długo i bez efektów. Za tydzień lub dwa ja również będę zakładać iwagumi. I nie wiem czego użyć na podłoże. Czy jeszcze raz kupił byś jbl manado? Napisz trochę o nim jak się sprawuje. Podobno jest ono za lekkie na roślinki trawnikowe np. mały heniek, glosia.

Zdjęcia też mi się nie lądują oprócz ostatniego nie wiem czemu tak jest :/ Co do podłoża następnym razem wybiorę to samo , ciężko się w nim sadzi roślinki wypływają na początku ale wszystko świetnie w nim rośnie ...Jedno jest pewne cierpliwość się przyda przez pierwsze dwa to czterech tygodni zawsze z rana jak wstałem coś było do ponownego posadzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...