Jump to content

Bojca wspaniała czy jest agresywna?

Sabrina
 Share

Recommended Posts

Witam mam ślimaczki małe w akwarium, dziś rano sporo młodych było, kupiłam już Helenki ale zmian nie widać. Podobno Bojca Wspaniała dałaby sobie rade z nimi ,ale czy ona jest agresywna? Czy może być z gupikami? Ponieważ dziś kupiłam gupiki, mają śliczne ogonki i już musiałam molinezje przenieść, bo samiec gupikom ogonki chciał podgryzać, a szkoda by było :/

/ Dbaj o pisownię. Mekto

A tę bocję wpuściłaś do tego 20L co masz tak?

Tak to jest jak się najpierw kupi a później czyta i się dowiaduje :/ To czy ci przyjmie z powrotem rybę to zależy wyłącznie od sprzedawcy. Na forum się tego nie dowiesz. Ale jak znam życie może nie przyjąć bo dla sprzedawców liczy się zysk a nie wymiany czy zwroty. Jak nie uda ci się jej zwrócić do sklepu , to oddaj ją komuś kto ma duże akwarium , nawet za darmo.

To że nie pisałaś nie znaczy że go nie masz i lepiej się nie spieraj.

Masz akwarium 20l i to właśnie tam chciałaś wsadzić tę bocję.

Daj czas helenkom powinny sobie poradzić.

Do podglądu.

post463253.html#p463253

Nie wprowadzaj nas w błąd bo w ten sposób sobie nie pomożesz a wręcz zaszkodzisz.

Rzetelne i szczere informacje są niezbędne do uzyskania najtrafniejszego rozwiązania.

Nie wzięłam rybki jeszcze do domu ma ją na poniedziałek mieć ale jutro rano tam pójdę i mu głowę wysuszę ,zamienię to na kilka Helenek tak będzie ok?? a Bojca u Niego kosztuje 13 zł. A za "ć" przepraszam ,coś z klawiaturą i mi tego "ć" nie pisze muszę je kopiować

• 2 months later...