Skocz do zawartości

obsada do akwarium azjatyckiego 200l


rybcio222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapomniałem dodać u mnie nie ma innych bocji jest tylko wspaniała rozbor sie troszke boje hodowac bo i w zoologicznych trudno dostepne i sa dość trudne w hodowli

rozmawialem z akwarystom i mi powiedzal ze taki zestaw (5 k.panda 6 b.różowa weloniasta 10 danio pregowane 1+1 gurami ) jest ok

 

nemo130: Pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Obsada jest zła ponieważ:

Gurami hodujemy w haremach (1 samiec + 2 samice)

Danio wolą chłodniejszą wode od reszty obsady

Nie zauważyłem 1+1 ;-)

Danio rzeczywiście wolą chłodniejszą wodę, ale myślę, że trzymanie ich w temp. do 25 stopni zbrodnią nie jest.

 

Zamiast razborek i danio mógłbyś mieć np. neony. Ponadto jest mnóstwo innych ryb ławicowych. Poszukaj, pooglądaj, poczytaj o wymaganiach i coś na bank wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja chyba wybiore 10danio 6 brzanek rozowych 5 kiryskow panda i gurami 1+1

Moderator a znasz moze jakies konkretnie gt ryb ktore beda pasowaly (oprocz rozbora klinowa danio i neony)

 

No i po co ta cała dyskusja powyżej jak i tak chcesz zrobić tak jak w pierwszym poście?

 

Pytasz po to by się utwierdzić w swoim przekonaniu, czy po to by się czegoś dowiedzieć?

 

Pooglądaj gatunki ryb, które Ci się podobają. Poszperaj na forum, w necie i sam napisz co Ci się podoba. Wtedy coś się wybierze.

 

I popraw tą pisownię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar żaglowiec, brzanka różowa, mieczyk koi/hellera, kiryski, danio, prętnik karłowaty/morelowy, gurami dwuplamisty/marmurkowe,

gupiki, tetra cesarska, microrozbora galaxy, sum rekini, molinezje, minory, brzanka sumatrzańska, bojownik, Pristella maxillaris, kardynałek chiński, barwniki czerwonobrzuche, czerwonogłówki i ogólnie jakieś fajne rybki ogólno dostępn :D

zapomniałem dodać nony wszelkiej maści nie wchodzą w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...