Skocz do zawartości

Welon i labeo


damianoos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale co mi z tego że poczytam jak nie będę wiedział co mam dobrać do labeo

Jezus maria.

 

To czytaj ze zrozumieniem lub po trzy razy.

 

Czytałeś cokolwiek o labeo?

Cokolwiek??

 

Dobierz mu fajne koraliki.

Kasujemy trochę posty...

 

nemo130: Skasowałem spam ale jak nie dociera to +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mkill. Najpierw czytasz o rybce wiodącej wszystko co się da. Potem myślisz o reszcie. Jak poczytasz o grubowargach to znajdziesz co najmniej 10 powodów dla których Ahaed nie strzymał.

Jasne, ale jak już zdążyłeś zauważyć nie wszyscy są tak oblatani. A wielu z nas wkleja tutaj innym linki żeby pomóc. Jeżeli komuś puszczają nerwy ale nie potrafi merytorycznie rozmawiać to już inna sprawa.

 

Kiedyś to forum było bardzo fajne ale w tym momencie nie jest już nawet atrakcyjne żeby cokolwiek tutaj napisać. Nie szukałem i nie chce mi się szukać więc proszę moderatorwów o usunięcie mojego konta. Ewentualnie link od Ahaeda gdzie można to zrobić. Miłego wrzucania innym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie da się usuwać kont. To oficjalne stanowisko na forum, jak nie chcesz tu być to się po prostu nie loguj. ;)

 

Forum jest od pomocy, ale nie od prowadzenia za rączkę w sprawach gdzie poradziłaby sobie sama średnio rozgarnięta 12-latka z kręconymi włosami gdyby poświeciła 5 minut na poszukanie informacji o rybach które ją interesują. Setki razy tłukłem na tym forum dlaczego welony nie nadają się do hodowli z innymi rybkami tropikalnymi tylko po to żeby ktoś nie raczył wrzucić "welon" w szukajkę. Pomoc tak, usługiwanie, powtarzanie tych samych informacji setki razy, szukanie za kogoś - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...