Jump to content

Moje 4 paletki mają krzywy kręgosłup.


Recommended Posts

Jak w temacie.Co to? dodam ,że wszystkie mają to przy płetwie ogonowej i to od dłuższego czasu.Nie jestem pewien czy, miały to gdy je kupiłem czy, nie.Poza tym wszystko w porządku ,a nawet jedna z nich dorosły samiec co pewien czas pilnuje młodych.

Link to comment
Share on other sites

To że ma za małe akwarium nie znaczy że rybom wykrzywiają się kręgosłupy.Paletki mogłeś kupić nie sortowane z wadami genetycznymi które mogły ujawnić się w w późniejszym czasie,co nie oznacza że nie mogą być chore.

Link to comment
Share on other sites

co nie oznacza że nie mogą być chore.

Ale na co :cry: ?

Kiedyś miałem podobny problem ale z mieczykami.Tak dziwnie jakby się wykrzywiały,wtedy myślałem że po nich.Zacząłem podmieniać częściej wodę i podniosłem temperaturę.Nawet nie zauważyłem kiedy objawy minęły.Może wstaw jakieś foto poglądowe.

Link to comment
Share on other sites

Byłoby super gdybyś dostosował temat do wytycznych działu.

Byłoby super gdybyś dał zdjęcia chorych ryb.

Byłoby super gdybyś wcale do choroby nie doprowadził, a to że już się pojawiła znaczy że warunki w akwarium nie były idealne.

Byłoby super gdybyś wcale ich w tym litrażu nie hodował, nawet 1-2 sztuk, bo baniak jest na nie za mały. Oczywiście nie była to bezpośrednia przyczyna choroby, ale pośrednio mogło to się przyczynić do obecnego stanu rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...