Skocz do zawartości

mianowanie drugiego Admina lub Moderatora


ralph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

otóż na forum nie zawsze panuje porządek jak wiecie dobrze skoro admin nie reaguje zbyt często (nie przecze że może mieć zbyt mało czasu) ale niech mianuje pomocnika admina lub moderatora kogoś kto regularnie wchodzi na forum bo ostatnio kilku forumowiczów wcina sie w tematy dotyczące czegoś zupełnie innego niz tego co piszą a jak admin może to niech regularnie odwiedza forum albo pomocnika mianuje rzekłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ostatnio mam dużo pracy i jestem zaganiany, więc nie mogę zaglądać codziennie na forum. Nawet jak wchodzę to nie jestem w stanie przeczytać wszystkich nowych postów (czasami wystarcza mi czasu tylko na odpisanie na korespondencję).

Dlatego decyzja została już podjęta - będzie nowy moderator.

Musi to być osoba dojrzała i bezkonfliktowa. Dlatego wybór nie będzie porosty. Nieraz spotykałem osoby, które korzystały nadmiernie ze swojej władzy i uciszały użytkowników, którzy byli "niewygodni". Decyzja musi być przemyślana.

W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona dyskusja z właścicielem strony. Osoby, które zostaną wzięte pod uwagę, z pewnością zostaną o tym powiadomione poprzez prywatne wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

co do moderatora fajnie że jest i że jest to dobra osoba na dobrym miejscu ale można by jeszcze jednego (lub jedną) mianować bo mianowicie może być mało jak jednego nie bedzie to drugi bedzie nie żebym siebie sugerował czy coś myśle że to forum tak sie prędko rozrasta jak moczarka kanadyjska że jeden jeszcze tylko by dobrze zrobił pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z przyjemnością witam NirwAnię w gronie moderatorów.

 

Poszukiwania moderatorów jeszcze się nie zakończyły. Z pewnością ich grono się powiększy...

Jednak to muszą być osoby odpowiednie. Nie możemy zaprosić pierwszej lepszej osoby...

Poza tym swoimi postami musi zrobić wrażenie na mnie i na właścicielu strony.

 

Przy okazji dodam, że niedługo na naszym forum pojawią się rangi dla wszystkich użytkowników (na razie są tylko dla moderatorów i administratorów). Będą one uzależnione od ilości postów, przez co bardziej rygorystycznie będziemy postrzegać tzw. spam.

 

Ponadto być może wprowadzimy rangę specjalną typu "przyjaciel forum" dla osób, które posiadają ogromną wiedzę akwarystyczną i chętnie się nią dzielą, pomagając innym. Podkreślam, że będą to osoby, których wskazówki są trafne i przydatne oraz wyróżniają się niebanalnymi pomysłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wprowadzimy coś takiego:

nazwa rangi, ilość postów, a poniżej kolejno obrazki do każdej

 

Nowy 0-10 (pierwszy i drugi obrazek odwrotnie niż niżej)

Niemowa 11-25

Początkujący 26-50

Bywalec 51-90

Częsty bywalec 91-150

Młody forumowicz 151-250

Gaduła 251-370

Stały bywalec 371-500

Wyjadacz 501-770

Maniak 771-1000

Fanatyk 1001-1500

Uzależniony od forum 1501+

 

Obrazek przyjaciela może ulec jeszcze zmianie...

rangi.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No rozumiem, ale jak usuwać pisze się przez U to mi nie wmawaj, że się nie da U normalnego napisać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rozumiesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jak się pisze przez U to ty piszesz przez Ó, a jak przez Ó, to ty piszesz przez U

Wtedy napisałeś Ó (nawet już nie wspomne że z błędami) a teraz nie możesz? No to sorry nie rozumiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rozumiesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość pawelhodowca

Myślę że przydało by się jeszcze kilku moderatorów bo robi się bałagan na forum, a moderatorzy nie dają sobie rady. Na razie jest tylko 7 mod+ 1 admin, tak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przydało by się jeszcze kilku moderatorów bo robi się bałagan na forum, a moderatorzy nie dają sobie rady. Na razie jest tylko 7 mod+ 1 admin, tak? :)

Jak nie będzie przestrzegany regulamin forum to i 20 modów nie pomoże. A moderatorów i tak jest za dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelhodowca

Forum bardzo się rozwija a moderatorzy nie dają sobie zbytnio rady...

Może do każdego działu jeden moderator? ;)

 

P.S. Prawda że regulamin jest bardzo często łamany i moderatorzy powinni być bardziej surowi (dawać ostrzeżenia i zamykać/usuwać tematy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się staram raportować jak ktoś łamie regulamin, czasem zwracam uwagę sama niektórym osobom, ale to chyba za dużo nie daje... Zżyłam się z tym forum ale nie piszę ostatnio zbyt często bo aż nie chce się czasem odpowiadać na kolejne pytania typu "czy mój gupik rodzi" ;) Moim zdaniem przydało by się więcej moderatorów, ale tylko takich, którzy się nie szczypią i ostro reagują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...