Skocz do zawartości

Filtr


drraner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Z nudów postanowiłem coś zmajstrować. Komentarze mile widziane ;p

 

Lista materiałów:

- "pudełeczko" po zabawce z kinder niespodzianki

- silniczek np. po walkmen'ie,magnetofonie czy joypadzie z wibracjami (ja użyłem silniczka po starej maszynce do włosów+miałem do niej zasilacz)

- ładowarka od starego telefonu(5V), mój zasilacz od maszynki ma 9V

- kilka rurek od długopisów bądź coś podobnego

- wkład od długopisu

- plastikowa karta (stare karty telefoniczne,kredytowe itp) ; ja użyłem karty z chipsów

 

A oto efekt poskładania wszystkiego do "kupy" :

 

http://www.youtube.com/watch?v=FRF6TG9CNz0&feature=youtu.be

 

PS: Ta długa rurka z deszczownicą nie podoba mi się za bardzo i właśnie myślę jakby tu się jej pozbyć. Ale niestety na obecna chwile musiałem ja zamontować ponieważ za silne prądy były w akwarium i nie chciałem dopuścić do efektu "pralki" z racji, że mam tam 18 małych gupiczków ;p

 

PS2: Sugerowałem się filmikiem z pewnej stronki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek napędza ładowarka pod która jest podłączony. Z plastikowej karty zrobiłem coś na wzór " wiatraczka", który zamocowałem do silniczka za pomocą wkładu od długopisu.

 

Dodaje filmik na którym się wzorowałem:

 

http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-pompe-wodna

 

Tylko ja do sklejenia większości użyłem silikonu, a plastiki podgrzewałem i łączyłem ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...