Skocz do zawartości

Nietypowy objaw na listkach


Marlon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostanę za przerybienie - po 2 sztuki: mieczyk, gupik, razbora, molinezja, zbrojnik, kirys i kosiarka + 3x żałobniczka + 4x neon. 54l, cotygodniowa podmiana 15l, woda kryształ, rybki pięknie wybarwione. Roślinki po zakupie trochę odchorowały ale teraz rosną pięknie aż do dzisiejszego dnia z dziwnym zniszczeniem Heteranthera zosterifolia. Zgrało się to z zakupem dwa dni temu 2 helenek, pojawiły się też zielone plamki średnicy 2mm na szybach w kilku miejscach.... jakby glony - dotychczas nie miałem praktycznie żadnych glonów poza początkowym zakwitem wody co w sposób naturalny ustąpiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niebieskie, ale one są aktywne non stop... Owszem bywają na roślinach ale naprawdę sporadycznie. Masz rację co do rybek. Akwarium było prezentem na komunię, źle wystartowanie o czym pisałem w jednym z moich pierwszych postów (brak wiedzy a założone jak przed 25 laty czyli od razu, bez dojrzewania itd.). Obsada ciekawa dla dziecka ponieważ różnorodna. Ale Mała po wielu rozmowach zaczyna przyjmować, że zbiornik ma naśladować naturalne środowisko więc z czasem ustawimy "rybie proporcje" na odpowiednim poziomie. Mam nadzieję, że rybki stadne nie czują się samotne :lol: i nie wpływa ich mała ilość na ich samopoczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...