Skocz do zawartości

Kij w mrowisko - rangi użytkowników do korekty?


Łoren
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym chciał się coś dowiedzieć... coś zasugerować... Tak jak ranga zmienia się z postami, to czy nie można tego obejść w inny sposób? Zamiast dla wszystkich, to dla wybranych przypisać ,,expert w..'' i później dopisać BW, pyszczaki, czy coś takiego. Nie wiem na ile to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak jak ranga zmienia się z postami, to czy nie można tego obejść w inny sposób?

Można. Będzie ranga użytkownik i nic się nie będzie zmieniać wraz z ilością postów. Tak jak ma to miejsce do tej pory.

Zostanie za to rozszerzona grupa przyjaciół i tyle.

 

Robienie dodatkowej grupy nie jest problemem. Problemem jest teraz ile tych grup musiałoby być? 30? 60? Więcej? Masz wiele biotopów. Ryby, Rośliny itd. Dopisywanie użytkowników do danej grupy jest bardzo uciążliwe i pracochłonne. Po za tym, znowu by się zaczęło: a dlaczego on a nie ja. Itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli już ktoś dostanie tą rangę expert - może w swoim podpisie umieścić w czym się specjalizuje - rozwiązanie proste i nie wymagające żadnej dodatkowej pracy z tworzeniem nowych grup i będzie wiadomo z jakimi tematami można do tego kogoś się zwracać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli już ktoś dostanie tą rangę expert - może w swoim podpisie umieścić w czym się specjalizuje - rozwiązanie proste i nie wymagające żadnej dodatkowej pracy z tworzeniem nowych grup i będzie wiadomo z jakimi tematami można do tego kogoś się zwracać:)

Przed chwilą też na to wpadłem :D Chyba najlepsze rozwiązanie. Oczywiście... może być sporo innych ludzi, którzy mogą wymyślać cuda... i później ,,ekspert'' bez rangi, z podpisem ,,wszechwiedzący'' będzie pisał o skalarach w 15 l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości dopisania własnego "tytułu"? Niektóre fora mają taką opcję, że użytkownik sam dopisuje "tytuł" nad swoim nickiem. Jeżeli to będzie pod nazwą rangi "ekspert" to ostatecznie wyjdzie coś w stylu

 

EKSPERT

dziedzina

Nick.

 

EDIT:

 

Tylko tu pojawia się problem samozwańczych ekspertów:

 

RANGA

Ekspert od rybek

Nick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dany Expert (czy jak to nazywacie) zobaczy temat z jego dziedziny to sam się wpisze i tyle, a user nie ma się zwracać do danej osoby tylko założyć temat w którym będą się się starali pomóc mu wszyscy.

To chyba oczywiste - po to jest forum , ale czasami są takie np sytuacje że ktoś prosi o wypowiedz i podrzuca linka do tematu na PW , to dobrze by było aby wiedział że w kwestiach związanych np z chorobami ryb można było zwrócić do kogoś kto się na tym zna, a nie do speca od aquascapingu.I do tego zmierzał mój post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Jesli już ktoś dostanie tą rangę expert - może w swoim podpisie umieścić w czym się specjalizuje - rozwiązanie proste i nie wymagające żadnej dodatkowej pracy z tworzeniem nowych grup i będzie wiadomo z jakimi tematami można do tego kogoś się zwracać:)

 

Dokładnie tak.

Nie będziemy dodawać funkcji dopisywania czegokolwiek przy randze.

 

Edit:

 

Rangi powinny zostać dograne na dniach. Chyba. Może. Mam nadzieję.

Nie wiem zresztą.

Pytajcie się drugiego admina, to jego działka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...