Skocz do zawartości

Wiadomości i pytania o zbrojnikach


lecho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ostatnio zainteresował mnie zbrojnik zebrowaty L-46. Znalazłem stronę, na której można się dużo dowiedzieć o tym gatunku, lecz chciałbym wiedzieć czy ktoś z Was miał tego zbrojnika i czy ktoś wie za ile można go kupić i gdzie ?

 

ps. Jeśli ktoś chce wiedzieć coś o tym zbrojniku na pw mogę dać link do fajniej stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to drogie. W Polsce mało kto ją ma, ale np, w Niemczech jest to popularna ryba, tak jak coraz bardziej popularne są tam niektóre inne L-ki. Ale trzeba pomyśleć też o tym, że gdy kupisz parkę, to możesz ją rozmnożyć, więc co to za strata 400zł, jak możesz zarobić kilka tysięcy. No ale nie polecam Ci kupować tak drogich ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połów L46 jest limitowany.

Na samym początku, jak był tylko z połowu, to i cztero cyfrowe ceny się zdarzały. Teraz z powodzeniem rozmnażana jest w akwariach. Główny problem z ich rozrodem to to że te ryby dojrzewają bardzo późno, po kilku latach.

 

Ogólnie obecne ceny jakoś nie porażają, wiele L-ek tyle kosztuje. Z dużo tańszych ryb, za ok 15zł widywałem L015:

Dołączona grafika

A za dwukrotność tej kwoty L168:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi jest to za droga ryba mimo iż może innych hodowców nie szokuje 200zł za rybcię to za dużo jak na mój budżet. ;)

 

Możecie mi napisać w jakich zbiornikach można chodować te L-ki podane przez Atreyu ?

 

2 obrazek coś się nie otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do pytań ale odnośnie L-333.

Czym się odżywia do jakich rozmiarów dorasta czyli ogólnie co o nim wiecie,może ktoś je hodował?

Szukałem sporo o nim ale strony które odwiedzałem były anglo-języczne,nie jestem pewien tych informacji.

Tak się składa że owy zbrojnik pływa w jednym ze sklepów na terenie Niemiec,cena 34€,drogo ale rybka warta ceny,piękny okaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...