Jump to content

5L - Japońskie ? ..

Pley
 Share

Recommended Posts

Witam ... zainspirowany widokiem małych baniaków postanowiłem stworzyć swój własny mini zbiornik ;]

Temat będzie aktualizowany z zdjęciami itd ;];]

Dziś załatwiłem trochę żwirku czarnego lecz nie starczyło by wiec dostałem jeszcze trochę białego (Dzięki Mobika ^^) i zrobiłem "mieszankę" ;]

tak więc pokaże co dziś zrobiłem ;]

moje dalsze plany:
kupić w niedziele ew. w tygodniu .. duzo gałęzatek i zrobic z nich dywanik ;]
dodac jeszcze 1 kamyk ;]

post-770-1368515481399_thumb.jpg

post-770-13685154814527_thumb.jpg

mi niestety moje akwa sie nie podoba ;]... moze bedzie lepiej ... ale w takiej szklance trudno co kolwiek ładnie zrobić ;] ... a co do stworzeń... podobno karliki sa od 5L ... ale nie wiem czy to nie będzie dla niego za mało a wogule mysle nad akwarium bez stworzeń ;] wszystko sie okaze ;]

wez te galezatki tak rozerwij na kawalki i zdus te kwalki rekami zeby byly plaskie i zrob z nich dywanik ;)

Dobrze Ci kolega podpowiada :D

Wywalił bym kokosa, i wsadził małego korzonka 8-) porośnietego mchem.Spróbuj oświetlić te maleństwo nawet lampką biurkową.Zrób wtedy fotki i zobaczymy... :mrgreen:

wez te galezatki tak rozerwij na kawalki i zdus te kwalki rekami zeby byly plaskie i zrob z nich dywanik ;)

Dobrze Ci kolega podpowiada :D

Wywalił bym kokosa, i wsadził małego korzonka 8-) porośnietego mchem.Spróbuj oświetlić te maleństwo nawet lampką biurkową.Zrób wtedy fotki i zobaczymy... :mrgreen:

wg mnie lepsze byłyby białe diody led wystarczy ok.3-4W :D

kokos wydaje mi się ok :mrgreen:

Adrianoo w tym problem ze ja biore koncepcje z zbiornika z innego forum i tam sa przeciete na poł gałezatki jak u mnie... bo wg mnie to co ty masz to syf... (bez urazy ;]) ale to kształtu nie ma;] ... a co do korzonka .. to nie ma takich małych... akwarium będzie sie aktualizowało ciągle a z kazda aktualizacją bedzie inna koncepcja ;]... Pozdrawiam

A skąd wiecie że to akwarium adrianno :P

A może podaj link skąd bierzesz swoją "koncepcje" ?

Jakie dokładnie ma wymiary ten baniaczek?

Chyba chciałes napisać "buteleczka" :P

to jest moje akwarium,ale to co napisalem i tak nie jest do tematu,pisz na pw jak mi nie wierzysz ze to moje akwa

Kokosy nie pasują do japońca, wyciągnij go :)

Brakuje oświetlenia, wiadomo. Ale czekamy na pokrywę ^^

Brakuje jakiejś wyższej roślinki, i wg. mnie kamień powinien być bardziej na środku.

Czekamy na efekty. ;)