Skocz do zawartości

małe rybki


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie w ostatnich dniach wykociło mi sie kilka rybek z różnego gatunku i mam pytanie w związku z tym:co zrobić żeby małe rybki rosły i były zdrowe bo miałem przypadki że żyły około miesiaca i zdychały nie wiem z jakiego powodu,małe sa w kojcu w głównym akwa,podam może teraż co mi się wykociło może mi podpowiecie jak ich utrzymac w zdrowiu i dobrej kondycji molinezja księżycowa-143szt mieczyki-53szt platka 12szt gubik-11szt molinezja biała-32szt jak możecie to podpowiedzcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tyle sztuk trzymasz w kojcu, to nie dziwne, że padają ;) zapewnij im oddzielne akwarium z roślinkami, filtrem i grzałką (i odpowiedni pokarm, ale to oczywiste), a wtedy być może dochowasz się ładnych dużych rybek, z którymi nie będziesz miał co zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy zauważyłeś rozmiary kojca jeżeli obliczysz to wychodzi ci w sumie 54litry więc niemów że jest za mały bo zazwyczaj rybki nie pływają w nim dłużej jak dwa miesiące i póżniej trafiają do głównego akwa.A rozmiary kojca jak przeczytasz są wielkości sporego akwa jak niektórzy sprzedają mówiąc że ma 63l a po obliczeniu jest 54-57l wiec mały nie jest prosze o inne podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...