Skocz do zawartości

kryjówka dla ducha brazylijskiego


Rekomendowane odpowiedzi

moze mi ktos podpowie z czego zrobic kryjówke dla ducha brazylijskiego? mam w akwarium jaskinie ale on tam siedzi caly dzień, chciałabym zrobić mu kryjówke taką zeby była przezroczysta i było go czasami widać... macie jakis pomysł? włozyłam pionowo kotnik ale to bardzo nieładnie wygląda i moim zdaniem on ma tam za mało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie trochę o rybach zanim je kupicie... Podstawowe info: http://www.superakwarium.pl/duch-amazon ... id830.html Dodatkowo jednak warto by było poczytać również inne informacje w publikacjach akwarystycznych w necie. Załamuję się, jak widzę kolejne osoby, które kupują rybki bo są fajne a nawet nie wiedzą czego one wymagają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach wytłumaczenia sie... pójdzie do wiekszego akwarium.

jest w bardzo bliskich planach:)

wiem ze to ryba nocna i ze sie ukrywa. ale czasami chciałabym ją pooglądac a tak to nawet mi na karmienie nie wypływa:( czytałam ze moze miec kryjówkę przezroczystą a nie koniecznie skałę czy cós wiec stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwa 112l stanowczo za male wedlug mnie kryjowka to krojowka i nie powinna byc przezroczysta a nie wyplywa do karmienia bo nie jest przyzwyczajony jeszcze te ryby sa odlawiane w wiekszosci z srodowisk naturalnych choduja je chyba tylko w tajlandii (jak sie pomylilem to poprawcie mnie :mrgreen: ) z mysla o eksporce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moze byc ze szkła, chyba zle zapytałam. coo za przedmioty można użyc jako kryjówki? szklaną próbówkę? bo kotnik naprawde brzydko wygląda zresztą co do nieodpowiedniej wielkosci to w takim kotniku to juz na bank mu ciasno bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój duszek tu się chował i dobrze mu tu było,aby go było oglądać dałem ten domek (jakaś wypalanka ze sklepu) blisko szyby,ale na tyle żeby mógł swobodnie wypłynąć...

nie mam akurat foty z dalszego planu,ale to taki "domek" z wlotem i wylotem z tym że jak pisałem wylot przy szybie czołowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...