Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Litości!!! Zablokujcie albo lepiej - usuńcie tematy tego ***** kogoś bo kretynizm jest zaraźliwy. No chyba że ten ***** ktoś chce założyć sklep akwarystyczny i ledwo zaczął podstawówkę :/

 

Od tego jest opcja "raportuj post" - w tym momencie sam nabijasz. Po co te gwiazdki, spokojniej, bez agresji, szczególnie że sam masz źle dobraną obsadę. +1 za ten post i następny. Spam i osobiste wycieczki. Jeśli jest jakiś otwarty nieaktualny temat, należy go zaraportować, moderatorzy to nie roboty, mogą coś przeoczyć - a nie odpowiadać. Liczą się fakty, nie intencje. // Atreyu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 20l to tylko krewetki albo kotnik.:!: Najwyżej bojownik lub parę gupików. :)

Litości!!! Zablokujcie albo lepiej - usuńcie tematy tego ***** kogoś bo kretynizm jest zaraźliwy. No chyba że ten ***** ktoś chce założyć sklep akwarystyczny i ledwo zaczął podstawówkę :/

Zgadzam się z przedmówcą.

 

Panowie po co ten spam? Autor został zbanowany , temat założony 8-mego marca. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to zła sugestia by takie tematy USUWAĆ a nie tylko rozdawać bany i blokować?

 

Tak w zasadzie w ten sposób robi się tak jakby trochę śmietnik utrudniający dostęp do NORMALNYCH tematów. A jak jeszcze jeszcze będą człowieki odpisywać po miesiącu czy dłużej w takim temacie to będzie niepotrzebnie zajmował początek listy tematów. I po co to? Niech Admini i Modzi (czy Modowie jak im tam) zajmą się uporządkowaniem tego typu rzeczy.

 

I od razu chciałbym uprzedzić przyszłe oskarżenia że niby chcę sobie nabić posty. Chcę tylko zwrócić uwagę że mnóstwo osób już korzysta z tego forum, pytających i odpowiadających na ich pytania jest dużo, więc tym bardziej potrzebny jest porządek z takimi "kwiatkami".

 

Rzekłem.

 

Zrobiłem dopiski. // Atreyu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...