Skocz do zawartości

Akwarium ścienne?????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zainteresowany jestem zakupem takiego ściennego akwarium (np jak z Allegro: http://www.allegro.pl/item580357848_akw ... ebrny.html) i chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat a mianowicie czy można coś na bazie tak małych wymiarów (Wymiar akwarium 110/35/10.Pojemność 38 litrów) stworzyć coś interesującego?

Jaką obsadę rybek ewentualnie proponowalibyście, by prezentowały się atrakcyjnie a jednocześnie mieściły się w tym akwarium ;)

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 cm głębokości- 38 litrów pojemności- ciekawe jakie ryby będziesz w tym trzymać, przy 11 cm większość rybek nie będzie się mogła obrócić. No i ciekawe będzie zamontowanie tutaj filtra i całej reszty osprzętu..

 

mówisz że nie możesz sobie pozwolić na postawienie akwarium na szafce- 38- litrowe akwarium wytrzyma nawet najzwyklejsza szafka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rybek to oczywiście w grę wchodziły by jedynie te małych rozmiarów, osprzęt zmieściłby się z tego co mi wiadomo, 38 l na szafce to przypomina bez urazy większy słoik ;) , pod tym względem moja propozycja wygląda okazalej ;) ale rozumiem wasze argumenty, sam mam dużo wątpliwości stąd to pytanie skierowane na forum. Dzięki za odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że nie ma sensu kupować coś takiego. Przede wszystkim nie są to wymiary dobre dla ryb, nawet tych malutkich. Poza tym jakoś nie wyobrażam sobie jak można dbać o takie akwa. Jak odmulać, czyścić szyby czy przycinać rośliny? Lepiej zainwestuj te pieniądze w jakieś normalne większe akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...