Skocz do zawartości

Jakie rybki i ile do 112l ?


nelo89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam akwarium 112l , mam w nim w tej chwili:

5- danio

4- neon

1- glonojad (plekostomus)

1- welon

 

Roślinki:

4sztuki Kryptokoryna Wendta zielona plus jakaś sztuczna

 

kilka dużych kamieni

 

 

oświetlenie led

 

filtr aquael Fan2

 

grzałka-brak temp wody 22stopnie.

 

 

Jakie rybki mógłbym dodać jeszcze do tego akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zbrojnik osiąga spore rozmiary obecnie ma on ok 6cm. W przyszłym roku przeprowadzka na swoje i większy zbiornik bo w tej chwili nie ma takiej możliwości a przez rok nie urośnie do takich rozmiarów by się nie mieścił. Welonki wiem e lubią zimniejszą wodę, w zbiorniku temp. ma 22 stopnie, welonce raczej to nie wadzi, akwarium ma miesiąc i woda nie zmienia temp a nie ma ogrzewania, więc dlatego pytam jakie rybki można dołożyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze zbrojnik osiąga spore rozmiary obecnie ma on ok 6cm w przyszłym roku przeprowadzka na swoje i większy zbiornik bo w tej chwili nie ma takiej możliwości a przez rok nie urośnie do takich rozmiarów by się nie mieścił,

Nie wiem, może ja jestem dziwny, ale według mnie najpierw kupuje się akwarium a potem do niego ryby. Byle co może Ci wyskoczyć i nie założysz tego akwarium. Różne są sytuacje.

 

welonki wiem ze lubią zimniejszą wodę, w zbiorniku temp ma 22 stopnie welonce raczej to nie wadzi akwarium ma miesiąc i woda nie zmienia temp a nie ma ogrzewania więc dlatego pytam jakie rybki można dołożyć

W takim razie oddaj Neonki i dokup Kardynałki Chińskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pytam o rybki do tamtego zbiornika lecz do tej 112. Zacząłeś na temat glonojada więc napisałem e będzie większy zbiornik lecz później i będzie wtedy można przenieść go do większego akwa. To co mam teraz wywalić te rybki bo za parę miesięcy będzie większy zbiornik? Nie oto pytałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neon innesa i danio pręgowany, jakich stron by nie czytał to dla tych temp jest odpowiednia.

 

Edit:

 

Temp. wody 22 stopnie, nie pytam co wywalić lecz co dołożyć. Nie pytam czy za chłodno bo podałem temp. po to aby i pod nią coś dobrać. Te co wymieniłem, wiem że tolerują takie temp, ewentualnie dodam że woda w zbiorniku nie skacze do różnych temperatur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytuj posty masz na to czas 24 h!

po co mam edytować post jeżeli chodzi o to caly czas co napisalem na samym początku

 

nemo130: Interpunkcja, pisownia, 6.2. Jeżeli czas od napisania ostatniego postu nie przekracza 24h, oraz nie został on poprzedzony postem innego użytkownika, należy używać opcji „edytuj”. = +1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...