Jump to content
Sign in to follow this  
specu123

akwarium 63 l

Recommended Posts

No to otoski , najlepiej bd ,

mam pytanie co do ślimaków helenek ,czym się żywią itp .

mam pytanie co do ślimaków helenek ,czym się żywią itp .

Ale takie informacje to znajdziesz w każdym pierwszym lepszym opisie tego ślimaka w necie...

Czy ja dobrze widzę? Czy to akwarium z lewej strony wissiprawie w powietrzu? :shock:

O ktore zdjęcie chodzi ? 1 czy 2 . Nowe zdjęcia dodam jak bd mial chwile spokoju , jak narazie brakuje mi czasu .

Czy ja dobrze widzę? Czy to akwarium z lewej strony wissiprawie w powietrzu? :shock:

LOL ono stoi na jakiejś "podkładce" i to nie całą powierzchnią. Pomysłowość nie zna granic jak widzę.

No i co do pomysłowości, masz jakąś koncepcje co zrobisz jak już się woda rozleje ?

Ja bym na miejscu własnicela podłozył pod całoscia akwarium styropian 2mm. Ale wsumie po co jak wissi to nawet efektowniej wyglada :lol:

Ja bym na miejscu własnicela podłozył pod całoscia akwarium styropian 2mm. Ale wsumie po co jak wissi to nawet efektowniej wyglada :lol:

I ta odrobina adrenaliny, puści nie puści...

Serio to bym coś podłożyła, bo po jakimś czasie jeśli nie pęknie to może się rozszczelnić.

Może tak widać na zdjęciu , w rzeczywistości ta pustka pod akwarium jest max 2cm po prostu nie dosuwałem jednej deski przez przypadek , musi być taki rozgłos :/ z pośpiechu wszystko nic strasznego .

Już poprawione .

Edit:

To nie pomysłowość ,tylko nie dopatrzenie jednego małego szczegółu ,wiem ze mogły być z tego poważne konsekwencje ale od czego jest to forum ;)

Edytuj posty.

mod.Evelyn

W sklepach sa maty pod akwarium lub jak wczesniej napisałem cienki styropian. Podstawia sie to w celu amortyzacji nierównosci stolika itp elementów drewnianych na których akwa stoi. Pod moim akwarium lezy styropian 2cm może nie wyglada to jak z bajki ale mam pewnosc ze akwarium nie peknie oraz ze mi rodzina nie wbije siekiery w plecy za potop.

Aktualizacja mojego baniaka , jak wam się podoba ? :D

Nowa Obsada :

2x Pielęgniczka Ramireza

7x Rozbora Klinowa

10x armia krewetek red cherry

Zamierzam zmienić red cherry na

6x otosek

Chyba Ci się działy pogibały. Zapraszam do galerii, a wcześniej do regulaminu działu galerii, bo źle założony temat będzie nagrodzony.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this