Skocz do zawartości

akwarium 63 l


specu123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja dobrze widzę? Czy to akwarium z lewej strony wissiprawie w powietrzu? :shock:

LOL ono stoi na jakiejś "podkładce" i to nie całą powierzchnią. Pomysłowość nie zna granic jak widzę.

No i co do pomysłowości, masz jakąś koncepcje co zrobisz jak już się woda rozleje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na miejscu własnicela podłozył pod całoscia akwarium styropian 2mm. Ale wsumie po co jak wissi to nawet efektowniej wyglada :lol:

I ta odrobina adrenaliny, puści nie puści...

Serio to bym coś podłożyła, bo po jakimś czasie jeśli nie pęknie to może się rozszczelnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak widać na zdjęciu , w rzeczywistości ta pustka pod akwarium jest max 2cm po prostu nie dosuwałem jednej deski przez przypadek , musi być taki rozgłos :/ z pośpiechu wszystko nic strasznego .

Już poprawione .

 

Edit:

 

To nie pomysłowość ,tylko nie dopatrzenie jednego małego szczegółu ,wiem ze mogły być z tego poważne konsekwencje ale od czego jest to forum ;)

 

Edytuj posty.

mod.Evelyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach sa maty pod akwarium lub jak wczesniej napisałem cienki styropian. Podstawia sie to w celu amortyzacji nierównosci stolika itp elementów drewnianych na których akwa stoi. Pod moim akwarium lezy styropian 2cm może nie wyglada to jak z bajki ale mam pewnosc ze akwarium nie peknie oraz ze mi rodzina nie wbije siekiery w plecy za potop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...