Skocz do zawartości

akwarium 63 l


specu123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie jak będzie miała odpowiednie warunki czyli światło + nawozy + co2 to sama się rozrośnie. Załóż wątek w dziale rośliny - tam użytkownicy napiszą co i jak.

 

Co do obecnego wyglądu akwa to roślin masz zdecydowanie za mało - Ramirezy lubią gęsto zarośnięte baniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosiarka lub otosek wlasnie myslalem nad tym kosiarka stadna otosek musi miec dobre parametry wody zastanowie sie jeszcze

Jeśli nie chcesz otosków, to możesz też spróbować z krewetkami ;D

 

Edytuj posty.

 

Masz już jakąś konkretną obsadę na oku czy dopiero poszukujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obsadę już wypatrzoną ;

2x p.ramireza

4x otosek

tylko nie wiem co na dno puścić

zakupiłem ostatnio Ada Amazonia i potrzeba mi kiryska itp ale żeby nie kopal w podłożu jakieś propozycje ?

kup 6 otosków i problem z dnem rozwiązany.

Wątpię :|

Mogę Ci polecić krewetki, bardzo ciekawe stworzonka :D, ale jak trafisz na łowne ramirezki to mogą ci je upolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wątpię :|

Mogę Ci polecić krewetki, bardzo ciekawe stworzonka :D, ale jak trafisz na łowne ramirezki to mogą ci je upolować.

W co wątpisz? Bo jeżeli masz jakieś uwagi co do otosków to się podziel ze wszystkimi.

Z tego co zauważyłem z obserwacji u kuzyna to one niechętnie na dnie żerują raczej rośliny, korzeń, filtr i szyby, no na dnie czasami są, ale jak rzuca im się tabletkę ;)

 

Dopiero teraz zobaczyłem, że masz krewetkarium, jak będziesz miał nadmiar, to nie będziesz się martwił ;) , a zresztą to będzie naturalna selekcja i będziesz miał tylko silniejsze i sprytniejsze okazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...