Skocz do zawartości

Szafka pod akwarium 260l


Cloom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Przez wiele Tygodni szukalem po sklepach szafki pod moje akwa lecz ceny orazu odrzucaly mnie na kilka metrow, chyba oszaleli z tymi cenami 400-600 dolarow za szafke. Uznalem ze te ceny sa znacznie zawysokie.

Wiec z kolega postanowilismy zbudowac taka szafeczke dla mnie, najwiekszy problem byl z tym ze mam pol okragla frontowa szybe, ale jakos dalismy rade :D

oto zdjecia podczas pracy. O jeszcze jedno koszt za material +/- 40$ chyba troche zaoszczedzilem :D

 

 

przed rozpoczeciem jakich kolwiek prac deski ktore szly na widoczna czesc zostaly pomalowane podkladem i pierwsza warstwa czarnej farby

podszas zbijania ramy na wszelki wypadek pomalowalismy pionowe deski wrazie jak by przebijalo

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

szafka zostala jeszcze raz pomalowana na czarny matowy kolor oraz lakierem

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

co sadzicie ?? mojim zdaniem lepsza niz kupiona w sklepie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za slowa uznania :) Podczas budowy Cloom zdecydowal ze nie bedzie narazie dawal uchwytow ale zobaczymy moze zmieni zdanie ja nic mu nie doradzam bo to Jego szafka, robiona na wzor wiekszosci szafek jakie sa tutaj w sklepach. jak by ktos chcial moge poinstruowac jak zrobic taka szafke od poczatku do konca. Na poczatku wydawalo sie ze do profilowanego akwa bedzie to wyzwanie ale poszlo prosciej i szybciej niz sam sie spodziewalem z tym ze Cloom przedtem caly material przygotowal tzn wyszlifowal i pomalowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...