Skocz do zawartości

Biotop z neonkami inessa


Adzi0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam akwa 100l. Jest w nim 5 neonków inessa, mieczyk, glonojad i 2 brzanki sumatrzańskie. Nie wybierałem tego sam, tylko dostałem. Chciałbym zrobić coś, co będzie pasowało mi do neonków. Jakie rybki do nich mogę dobrać i jakie roślinki ? Biotop to chyba będzie Ameryka Południowa ? Wiem, że neonki ciężko rozmnożyć. Chciałbym do tego rybki, które jako początkujący akwarysta mógłbym rozmnożyć:). Proszę o pomoc. Szukałem czegoś, ale nie znalazłem niczego zadowalającego... Wiem, że nie mogę mieć dużych rybek, ale to nie gra mi roli, bowiem na początek wole mieć coś takiego.

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czy taka obsada do mojego akwa będzie dobra?

 

10x neon inessa

5x gupiki

parka Ramireza

i z 5x kirysek o ile w moim zoologicznym są.

 

Jeszcze muszę zobaczyć jakie roślinki mają żeby coś wybrać.

 

Czy do glonojada dołączać jakieś inne rybki tego typu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie teraz to już nie co zrobić... Stworzyć biotop to w sumie nie taka łatwa sprawa. Nie mam wszystkich materiałów jeszcze potrzebnych mi. Może dla mnie jako laika będzie lepiej zacząć sobie od tej obstawy co zaproponowałem a po głębszym zapoznaniu się z tematem stworzyć sobie jakiś biotop? Nie wiem co teraz w sumie zrobić... Trochę mam dylemat. Z jednej strony napaliłem się na to bw, poczytałem wiele, a jak przyszło co do czego to i tak źle, chociaż przeanalizowałem wiele stron pośwęconej tejże tematyce. Każda strona ma 2 medale, przy teraźniejszym wyszukiwaniu informacji jest trudno cokolwiek znaleźć. Osobiście do bw z amazonki znalazłem kilka wersji jak to zrobić, tzn głównie chodzi o obsadę.

 

szczupak: Dbaj o pisownię! Używaj polskich znaków! Ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...