Skocz do zawartości

Półka pod akwarium się wygieła.


Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj rozmontować tą przednia listwę pod tym całym regałem. Jeśli się nie uda to rozetnij ją pod tą samą szafką potem ja jakoś przymocujesz na kleju. Gdy Ci się uda ja ściągnąć to tylko dociąć deskę na wymiar lub takie sześciany z drzewa i je tam wsunąć będą pełniły role nóg. Jeśli rozetniesz ją na środku tylko pod szafka z akwarium to potem jak to zrobisz przyklej ja kup okleine i oklej cała tą listwę pod całym regałem i nic nie będzie widać. albo jeszcze lepiej zlać wodę i przesunąć cały regał do przodu i możesz spokojnie dojść pod szafkę od tyłu a daje słowo ze z tyłu nie ma listwy.

wyjąłeś mi to z ust. Dziękuje panowie za pomoc jednak dobrze czasami poradzić sie kogos madrego, jutro biorę się do pracy. Mam nadzieje że w nocy nie będę miał niespodzianki hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjąłeś mi to z ust. Dziękuje panowie za pomoc jednak dobrze czasami poradzić sie kogos madrego, jutro biorę się do pracy. Mam nadzieje że w nocy nie będę miał niespodzianki hehe.

Dokładnie , i ta dolna deska wisi w powietrzu i pewnie dla tego tak sie wygieło, ale nie moge teraz wycinać spodu i podstawiać bod nią wypory bo zniszczę mebel.

Jakbyś tego nie napisał to omineły by nas 3 strony klepania w klawiaturę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygięło się ponieważ to nie jest specjalna szafka pod akwarium. Też miałem taki przypadek. Ten blat wygląda mi na zwykłą sklejkę. Ja mam teraz już firmowo włożoną deske w środek i mam zrobione półeczki ten blat sie już nie wygina. Ale jak wykombinowałeś to się cieszę twoim szczęściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...