Skocz do zawartości

Pierwsze kroki 30l


thekonrab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Co ty :D dawno ich nie ma napisałem gdzieś co się ogólnie stało.

 

Zielsko rośnie :D Razbory Klinowe sobie pływają, krewetki mnożą więc jest git.

 

Właśnie teraz zakładam 14l baniaczek na odchów krewetek bo razborki są ciekawe małych krewetek i nagle wszystkie mini krewetki znikają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to witam kolegę z Chełma :) Ja bym widział w tej 30 jakieś ładne iwagumi, w miejsce żwirku zastosuj jakiś substrat roślinny kup kilka ciekawie wyrzeźbionych kamieni, rośliny np mały heniek, staurogyne, eleocharis parvula. Krewetki mogą zostać ale wymieniłbym rasboray klinowe na jakieś mniejsze np rasbora hengeli lub rasbora brigittae :) To tylko moja koncepcja ale myślę że takie akwarium w stylu Nature mogłoby Ci się podobać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to witam kolegę z Chełma :) Ja bym widział w tej 30 jakieś ładne iwagumi, w miejsce żwirku zastosuj jakiś substrat roślinny kup kilka ciekawie wyrzeźbionych kamieni, rośliny np mały heniek, staurogyne, eleocharis parvula. Krewetki mogą zostać ale wymieniłbym rasboray klinowe na jakieś mniejsze np rasbora hengeli lub rasbora brigittae :) To tylko moja koncepcja ale myślę że takie akwarium w stylu Nature mogłoby Ci się podobać. Pozdrawiam

Witam kolegę :) z chełma

 

Właśnie z Niemiec zamówiłem 54l baniaczek i w nim się pobawie

 

PS: Ta aranżacja jest stara teraz nowa jest, wrzucę zdjecia może dziś.

A w chełmie to na jakiej ul Zamieszkujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom aż z niemiec :) tam taniej wyjdzie.54 litrowy zestaw kosztuje tam 39 euro.Wszystko jest w nim filtr grzałka pokrywa z oświetleniem :).

Prawdopodobnie akwarium przyjdzie w piątek.

Teraz kombinuje z oświetleniem przyszłego baniaczka

 

Ja pomieszkuje na Nowym Świecie obok pwsz humanistycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...