Skocz do zawartości

[77l - 2D-HD] - Basteq


Basteq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No tak, ale ja nie lubię plaskich akwari, chyba, że są dosyć dlugie, jak w tym przypadku :P

Piękna ta lawica :*

Efektem nie ma być głębia, ale akwarium o szerokość 190cm i wysokie na 65cm wraz z ramą

 

Stąd też malutkie rybki w obsadzie.

 

Są inne akwaria w pokoju z ''głębią'' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że ostatnio dodaleś w sygnaturce nowe akwaria :) Czy tylko wahaleś się je dodać, czy niedawno zalożyleś?

Szczerze, to zachęcileś mnie do zalożenia takowego :)

Nowa będzie Tanga, ale to dopiero za jakiś czas.

 

54l doszło jako szpital/kotnik.

 

Kiedy nowe zdjęcia z aktualką?

Ciekawa jestem zmian...

Fotki nawcześniej w niedzielę wieczorem. Dziś już jestem wykończony, bo od 8 robiłem dwie nowe aranżacje.

 

Jutro jadę na mecz do Niemiec i może przywiozę jeszcze rybki przy okazji :)

 

Zresztą co chwilę jeszcze coś przekładam, wkopuję itd. W domu jest totalny chaos :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest, ale wieje nudą :P

Proponowałbym jakąś roślinę z dużymi liśćmi, jakiś echinodorus np. ;)

9.5/10

nie sądziłem, że da się z takiego akwarium coś ładne zrobić.

Dzięki,

 

Jednak zostanę przy roślinkach z drobnymi listkami i mchach, żeby nie zaburzać proporcji.

 

Te co są świadomie dałem małe bo przy oświetleniu 1W/litr szybko rosną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś,żeby dodać parę kreweci?

Myślałem ale w akwa jest około 22 stopnie a to za mało dla krewetek.

 

Pierwsze słyszę, możesz je trzymać nawet w 10 stopniach i będą normalnie funkcjonować. To zbyt wysoka temp jest szkodliwa.

Przy takich wymiarach i obsadzie ten zbiornik aż prosi się o krewetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, możesz je trzymać nawet w 10 stopniach i będą normalnie funkcjonować. To zbyt wysoka temp jest szkodliwa.

Przy takich wymiarach i obsadzie ten zbiornik aż prosi się o krewetki.

Jakoś nigdy się krewetkami nie interesowałem poza obiadem ;)

 

Ale w takim razie wrzucę RC i żółte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basteq, a możesz mi je pokazać od ściany, jak wisi, ile i jakie kotwy itp. Po remoncie pokoju na zbiornik zostanie mi tylko ściana ale wolna dopiero 1,2m od podłogi. chcę zamówić zbiornik 200x20x30h, jednak nie mam pomysłu jak je przymocować. A raczej jaką półkę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basteq, a możesz mi je pokazać od ściany, jak wisi, ile i jakie kotwy itp. Po remoncie pokoju na zbiornik zostanie mi tylko ściana ale wolna dopiero 1,2m od podłogi. chcę zamówić zbiornik 200x20x30h, jednak nie mam pomysłu jak je przymocować. A raczej jaką półkę zrobić.

Nie mam jak ci pokazać bo wszystko jest dokładnie zakryte. Akwarium było kupione gotowe z kątownikami do mocowania na ścianie.

 

Jeżeli planujesz zakup gotowego to będzie to w zestawie.

 

Do ściany są przymocowane kątowniki na wysokość akwarium. Na nich jest ono oparte i przykręcone od spodu śrubami do deski pod dnem.

Na górze są metalowe spinki łączące szybę i kontowniki. Dodatkowo przednia i tylna szyba jest połączona na górze matalowymi spinkami w trzech miejscach. Oczywiście całość jest zabudowana w ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...