Skocz do zawartości

Obsada do 54 L


Johnskee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ile mogę hodować krewetek w moim akwa 54L?? Mam już harem prętników morelowych i około 10 krewetek, jaka ilość krewetek będzie odpowiednia do mojego akwarium??

Moje akwarium jest przygotowane dla prętników czyli mam dużo roślin, specjalnie dla krewetek przygotowałem dużo kryjówek z kokosów, kamieni, korzeni i roślin. Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy masz zamiar je potem oddać lub odsprzedać do zoologa możliwe że kupią i sprzedasz przez co możesz trochę na nich zarobić możesz też w inny sposób je sprzedać.

Jakie masz krewetki?

Jeśli to reed chery jak masz w podpisie to w takim zbiorniku za kilka miesięcy będziesz mieć ich plagę więc warto poszukać jakiegoś żródła do którego możesz je potem oddać bardzo łatwo się mnożą jeśli maja ku temu warunki.

Nic nie musisz dokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy masz zamiar je potem oddać lub odsprzedać do zoologa możliwe że kupią i sprzedasz przez co możesz trochę na nich zarobić możesz też w inny sposób je sprzedać.

Jakie masz krewetki?

Jeśli to reed chery jak masz w podpisie to w takim zbiorniku za kilka miesięcy będziesz mieć ich plagę więc warto poszukać jakiegoś żródła do którego możesz je potem oddać bardzo łatwo się mnożą jeśli maja ku temu warunki.

Nic nie musisz dokupować.

Tak mam RC, mam jeszcze dwa inne akwa w razie czego to jak będę widział, że robi się plaga to założę sobie krewetkarium w innym akwa około 50L :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...