Skocz do zawartości

Czy moja szafka wytrzyma ?


viperek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem sobie zamówic akwarium pod moja szafke no i wychodzi mi 290l + 30kg bajerów(podloze itp) I zastanawiam sie czy ta szafka wytrzymie. Co prawda jest nowa i solidnie zrobiona z 18mm. konstrukcja tez wydaje sie byc odpowiednia. Ale wole opinie ekspertów dlatego prosze o pomoc :) Dzieki

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot rady wyczerpujące Sławka 121 stolarza z 20-to letnim stażem.

Szafka jest już bardzo solidnie i konstrukcyjnie nieźle zbudowana i śmiało bym na niej bez niczego stawiał 112l.

Ale tu mowa o czym innym,więc:

Pod szafką masz cokolik lecz pod przedzielającymi szafkę ściankami już nie więc dokręć je pod nimi prostopadle do czoła 2 sztuki pod nimi.

Tył zamień na płytę wiórową(18mm),możesz ją zamocować na wkręty nie demontując szafki w sklepach dostaniesz masę ozdobnych śrub które możesz zaślepić nakładkami plastikowymi jeżeli płyta ma być wpasowana na wymiar w tył wewnętrzny szafki,tak będzie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot rady wyczerpujące Sławka 121 stolarza z 20-to letnim stażem.

Szafka jest już bardzo solidnie i konstrukcyjnie nieźle zbudowana i śmiało bym na niej bez niczego stawiał 112l.

Ale tu mowa o czym innym,więc:

Pod szafką masz cokolik lecz pod przedzielającymi szafkę ściankami już nie więc dokręć je pod nimi prostopadle do czoła 2 sztuki pod nimi.

Tył zamień na płytę wiórową(18mm),możesz ją zamocować na wkręty nie demontując szafki w sklepach dostaniesz masę ozdobnych śrub które możesz zaślepić nakładkami plastikowymi jeżeli płyta ma być wpasowana na wymiar w tył wewnętrzny szafki,tak będzie najlepiej.

Kolego,napisałem o cokole i zapytałem o plecy.

Nie napisałeś nic więcej i nic więcej nie trzeba-szafka po tych zmianach wytrzyma,więc nie wiem po co te aluzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...