Skocz do zawartości

Narybek molinezji - od narodzin po dziwną śmierć..


shati
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a moze jest na forum ktos z rzeszwa kto chcialby sobie kilka wziac ?

Hejka

Ja jestem z Rzeszowa. Podobnie jak Ty mam ok. 40 młodych ale gupików. Z czego ok. 10 pływa w akwarium głównym i jakoś żyją od urodzenia. A co do Twojej propozycji to chętnie wziąłbym kilka jak podrosną powiedzmy do 1,5 cm. W zamian oferuje swoje gupiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalam tresc strony ktora podales. "Teoretycznie nie powinno nam szkodzić używanie samego telefonu. Piszę "teoretycznie" gdyż współczesna nauka nie potrafi jednoznacznie potwierdzić bezpieczeństwa lub niebezpieczeństwa używania telefonu komórkowego." ale wiesz, chyba raczej nie można porównac wplywu komórki na dorosłego człowieka, do wpływu komórki na kilku milimetrową, przezroczysta rybke.

skoro komorka jest "teoretycznie" niegrozna dla czlowieka, to pomysl czy aby napewno jest "teoretycznie" niegrozna dla takiego malutkiego zwierzątka.

 

tam jest napisane

"W obecnie stosowanych systemach telefonii komórkowej używa się częstotliwości 900 i 1800 MHz. Przy tych częstotliwościach występuje głównie efekt termiczny, związany z absorpcją energii promieniowania przez ciało człowieka. Telefon komórkowy można zatem przyrównać do kuchenki mikrofalowej, z tą różnicą, że kuchenka pracuje z mocami o kilka rzędów większymi niż telefony komórkowe"

 

z tego cytatu wynika, że moje rybki mogły sie po prostu zagotowac same w sobie.

 

no chyba ze juz znasz inną przyczynę ich "wybuchu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...