Skocz do zawartości

45l Bojowniki i......


Crazy...XD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W akwarium mam sproro roślin , miesiąc temu zrobiłam w nim restart i teraz jest na ziemi ogrodowej , wiec rośliny lepiej rosną , ale wiadomo na efekty trzeba będzie poczekać.To dawajacie jakieś propozycje tych rybek .Bo mi chodzi głównie o to żeby nie było przerybienia , dodam że moje bojowniki nie są agresywne , jak wpuściłam kiryski to tylko przyglądały się na nie , agresji nie było .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz neony to zielone .

Jaki gatunek kirysków ?

Dokup 2 kiryski bo są stadne.

Mój bojownik pływał z gupikami w jednym akwarium w zoologu jak go kupowałem.

Podgryzanie zależy od charakteru , i chodzi o długie płetwy a nie o kolor .

Trzymanie gupików z bojownikiem to dobry pomysł ( będą mieć żywy pokarm w postaci narybku ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirysek panda.Co do neonów to u nas w zoologu zapewne nie będą mieć zielonych , tylko pewnie innesa ;/. To czy ewentualnie nie mogą być innesa ale w mniejszej liczbie np 6-7.

Myślałam tez o razborach klinowych , co o nich sądzicie ? Oczywiście nie było by ich tam dużo , podobnie jak neonów z 6-7.

 

co do gupików to na razie sie nad nimi zastanawiam bo szczerze to wolała bym jakieś ryby ławicowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

moja osada to:

2 gupiki

4 molinezje

skalar

glonojad

gurami

 

czy moge to nich dokoupic bojownika??

Do gupików dokup jedną samiczkę, bo pewnie masz parkę.

reszta do oddania, za małe akwa.

 

Bojownika możesz mieć, ale ja bym na Twoim miejscu pozbyła się gupików i hodowała 1 samca i 2 samiczki bojownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...