Jump to content

Pelia czy nie pelia?

Recommended Posts

Mi to wygląda na Riccia fluitans (wgłębka wodna), pomieszana ze małymi ilościami pelii.

Zgadzam się z przedmówcą. Ktoś albo zrobił Cię w jajo albo źle doczytałeś czego dotyczy aukcja ;)

Możesz troszkę to powiększyć znaczy zrobić fote bliżej kilka kawałków rozłożyć na białym talerzyku.Ale podejrzewam ze dostałeś pływa jace śmieci które odrywają się od wgłębki i peli zostały zebrane i to jest właśnie zakup twoich nie nadających się do niczego ścinek .

Koniec panowie i panie niech da fote zoom

Dokładnie potwierdzam z zamocowaniem tego będzie problem jest to tak jak pisałem ścinka lub odpady pływające dla mnie to tak jak po koszeniu trawnika .

Temat uważam za wyjaśniony .

Ps.następnym razem dopasuj do wymiarów regulaminowych.

Jeszcze tylko jedno pytanko, jest sens to reanimować czy może dać sobie spokój i dojść do porozumienia ze sprzedającym ponieważ roślinka którą otrzymałem różni się od tej co na aukcji..

W sumie powinni Ci zwrócić koszty, jeśli nie wygląda chociażby to tak jak na zdjęciu w aukcji. Bo skoro piszesz, że nie można tego przymocować i lata to po akwarium, to domagaj się zwrotu kosztów i rekompensaty.

Może kupić siateczkę do mchów i wgłębki, sam mam takie i korzystam, dobrze się sprawdzają przy mocowaniu mchów, peli, wgłębki, anbiasów i microsoriów.

http://allegro.pl/mchy-wglebka-pelia-si ... 29017.html

Przez allegro nie opłaca się kupować takiej siatki. Z przesyłką wyjdzie najtaniej 6zł, a w marketach są owoce w takich siateczkach za mniejszą kwotę, no i można jeszcze owoca zjeść. :D

No tak, ale ja planowałem z tych siateczek robić tło w 200L akwarium (cała tylna szyba 100x50cm) i kupiłem tego 6 sztuk, wtedy koszty wysyłki się rozłożyły.

Można uzyć siatki po cebulach czy jakichś nektarynkach, mandarynkach, brzoskwiniach, wszystko jest pakowane w pomarańczowe siateczki. Jedyna wada jest taka że się bardzo w oczy rzucają, a te z allegro są na prawdę nie zauważalne.

No tak, ale ja planowałem z tych siateczek robić tło w 200L akwarium (cała tylna szyba 100x50cm) i kupiłem tego 6 sztuk, wtedy koszty wysyłki się rozłożyły.

Użyłeś tej plastikowej? A jak zarośnie to i tej pomarańczowej nie będzie widać.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...