Skocz do zawartości

Pierwsze Akwarium


Rekomendowane odpowiedzi

Ne chodzi o to, zresztą lepiej kupie żwir czarny .Zrobie test na te kamyki, wstawie rybki po około 2 tygodniach, ale trudno będzie mame przekkonać na różne rzeczy, jak jej kolo nagadał w zoolku, bo pewnie będzie myślała że ja jej głupoty gadam, a tamten to że niby specjalista ;/ A co jak wstawi się rybko po 1,czy po 2 dniach zamiast po 2 tygodniach, mogą zdechnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, chyba wymienia się 20% czy coś takiego nie? A jak wymieniam całą to mogą być chwile w normalnej z kranu na czas wymiany czy zdechną? A i mam pytanie, czy w tym moim akwarium mogą sobie żyć glonojady? Bo czytałem że pomagają w walce z glonami, ale czy będzie im dobrze w moim akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może jaki to sprzęt na którym pisze temperatura jaka panuje w akwarium, i jeszcze inne dane. A z tym Ph to jak inaczej można panować nad jego poziomem jak nie kupie tego aktywnego podłoża, jakie są inne sposoby na kontrolowanie Ph? I jeszcze te testy z wodą, jak je zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy taka może być obsada:

Danio Pręgowany, Gupiki, Neonki Innesa, Kiryski Panda, Otoski

czy te ryby mogą żyć ze sobą? Bo jak wyczytałem, jeśli pasowałyby do siebie to parametry: 23 *C, Ph około 6.5, jeśli te ryby mogą żyć ze sobą to w jakich ilościach je kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...