Skocz do zawartości

Górny Śląsk - Łączmy się.


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem, wiem ale sceptycznie podchodzę do gościa... widać dużo nie wie... np, musiałem mu tłumaczyć ostatnio co to jest CRYPTO, dyfuzor, technika co2, jak wygląda wgłębka i wiele innych...

 

kto wie wszystko jest możliwe.. ;-)

 

afro, ale taka prawda, myślisz że u mnie lepiej? hehe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomasse może mała porada, wczoraj wsadziłem kokosa do akwarium, ma małe otwory, ale żadna ryba nie chce do niego wpływać, możliwe, że są za małe otwory?

 

No to spox, to młodszy Pluta mój kumpel, więc możliwe że się mijaliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, tam też sklep zoologiczny jest, ale troszku ubogi... chłopak sobie źle dobrał miejsce na interes... osiedle zdemoralizowanych meneli i bezrobotnych, a co zabawne na tej ulicy jest urząd pracy...

 

moje 2 najlepsze sklepy (chociaż wyglądają obskórnie to ryby mają tam naprawdę godne warunki) to na ul. Styczyńskiego i w Katowicach na pl. Andrzeja 5 w bramie... tam to już w ogóle bajka, ceny jak marzenie ;-) krewetki za 2,50 gdzie na powstanców są po 12-18zł :| ramirezki po 3zł i ogólnie facet bardzo śmieszny :)

WIDZE NAWIEDZIŁEŚ TEN SKLEP A JA TAM BYŁEM DZIŚIAJ NA ZAKUPACH KUPIŁEM SKALARY 2 PARY DOROSŁE ZA 40 ZŁ A FACET W TYM SKLEPIE JEST NAPRAWDE SPOKO POLECAM WSZYSTKIM KATOWICE PLAC ANDRZEJA 5 W BRAMIE . MOŻLIWE NEGOCJACJE CEN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...