Skocz do zawartości

Przeciekające akwarium


Gupik 200343
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem;

Wróciłem od babci z imienin i zobaczyłem, że w akwarium 25l. ubyło 20% wody, a przecież nic nie było zmieniane. Trochę było mokro za akwarium.

I tu takie pytanie:

Gdzie mogę odłowić ryby? Dodam, że jutro zamawiam nowe akwarium 45l. ale nie wiadomo kiedy będzie można je odebrać.

Roślinki będą w jakimś wiadrze z wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta wody z akwarium do wiadra łącznie z filtrem i grzałką jeśli jest z termostatem.Ryby także do tego wiaderka podłącz elektronikę i kombinuj nowe akwarium.Rybek nie musisz karmić jeśli to nie będzie trwało więcej niż tydzień a podmiankę rób normalnie w tym wiaderku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo

Gupik zrobisz jak uważasz ale skoro "samoistnie" pękło to jak już jest osłabione to samoistnie może się z tym coś bardziej dziać tym bardziej że cały czas działają na szyby siły od wewnątrz zbiornika. Ja mimo wszystko odławiał bym w chwili wolnej od dużego plastikowego wiadra, im więcej wody z baniaka tam wejdzie tym lepiej dla zwierzyny. Czasem w akwarystycznych można dostać(w prezencie lub kupić za symboliczną złotówkę) 22 litrowe białe wiadra z dekielkiem po ceramice czy jakiejś karmie dla ryb na wagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...