Skocz do zawartości

papuzie/ POMOCY


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj zzauwazyl u dwóch papuzich czarne kropki nie wiem czy to efekt ich "bielenia" chociarz dostają pokarm -red-

 

czy moze to jakas choroba zrobilam foty:

 

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

czy moze ktos pomoc !!

 

aha zachowuja sie normalnie, jedza, plywaja, i nie zauwazylam zeby sie o cos ocieraly.

 

wczoraj wojowaly z welonka taka duza czy to moze przez to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

welon byl wpuszczony tylko po to by papuzie wyplynely z ukrycia potem wrocil do swojego akwa.

 

a tak na marginesie to po co komentujesz skoro piszesz nie na temat.

 

chcesz sie wypowiedziec to proponuje temat OBSADA!

tak komentuje i nie bez potrzeby :!: niektórym przydał by się zimny prysznic :!: bo jak widzę co ludzie robią z rybami i na jakie genialne pomysły wpadają to ręce mi opadają do kolan :(

i tu nie chodzi o inny temat :!: a jak ktoś wpuszcza welona(ryba zimnolubna)do pielęgnic(ryba ciepłolubna)to z własnej głupoty naraża ryby na różne choroby i cóż to za wspaniały powód ,welon byl wpuszczony tylko po to by papuzie wyplynely z ukrycia :shock::shock::shock: potem krzyczy na forum POMOCY :!: czytać,czytać,to nic nie boli ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wpuszczenie welona do akwa to najpierw zapytalam pare osob czy tak mozna zrobic.

 

pielegnice byly zastraszone przez wywrotke i nie chcialy jesc i baly sie wyplywac z groty wiec gdy welon sie pojawil papuzie z ciekawosci wyplynely.

 

cel zostal osiagniety.

 

w akwa mam 24 st i z tego co wiem to welony nie narzekaja na taka temp.

 

krzywdy im nie zrobilam wiec o co chodzi??

 

w dalszym ciagu nie rozumie po co zwracasz mi uwage na obsade jesli ja nie o to prosilam.

 

i co maja plamki papuzich z welonami wspolnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...