Skocz do zawartości

Owady rzeczne


MetalMan_7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio mój kolega zapytał czy coś takiego można trzymać w akwarium:

http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82oszczyca_szara

Oczywiśćie w akwarium z rybkami. Odpowiedziałem mu, że raczej nie, ale nie jestem tego pewien.

Co Wy na ten temat możecie powiedzieć? Czy można takie rzeczne owady wpuszczać do akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością odpowiedziałeś mu dobrze, nawet te większe rybki by zabijał np. nawet skalara. Mam oczko wodne więc wiem co piszę, jeśli potrafi zabić (z czasem) rybki w oczku to co dopiero w aqua [...]. Z pewnością dużo by pisać nie trzeba wpuszczenie jego do akwarium na pewno spowodowało by straty no i oczywiście choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością odpowiedziałeś mu dobrze, nawet te większe rybki by zabijał np. nawet skalara. Mam oczko wodne więc wiem co piszę, jeśli potrafi zabić (z czasem) rybki w oczku to co dopiero w aqua [...]. Z pewnością dużo by pisać nie trzeba wpuszczenie jego do akwarium na pewno spowodowało by straty no i oczywiście choroby.

Heh, właśnie tego się spodziewałem - nie tyle agresji tego owada co chorób.

 

Wielkie dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co, ja przez takiego szkodnika straciłam rybkę którą uratowałam i co dziwniejsze owad był tak na oko 3 razy mniejszy od tej ryby :) Więc co jemu by była taka rybka z aqua. A nie wiadomo co on do aqua sprowadzi (choroby). Lepiej naprawdę nie ryzykować :)

Cała przyjemność po mojej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...