Skocz do zawartości

A jednak 450l :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest zły, ma wydajność 1400 l na godzinę więc wystarczy ale im więcej tym lepiej, ten drugi ma 2000 l/h. Nie widziałem tańszych filtrów niż tej firmy. Są one produkowane gdzieś w Azji na licencji którejś niemieckiej firmy. Na allegro idą jak woda bo są tanie a czy są dobre (chodzi tu chyba o bezawaryjność bo co innego miało by być nie dobre) to nie wiem, to chyba nowa firma na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalary będą zjadać małe mieczyki i molinezje. Będziesz mieć duże akwa, możesz trochę poszaleć- kupić większe, piękne ryby. A co do tego czy lepsze z profilem czy bez, to wg mnie ładniejsze jest z profilem, a profil czy jego brak raczej nie ma wpływu na zachowanie i zdrowie ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalary będą zjadać małe mieczyki i molinezje. Będziesz mieć duże akwa, możesz trochę poszaleć- kupić większe, piękne ryby. A co do tego czy lepsze z profilem czy bez, to wg mnie ładniejsze jest z profilem, a profil czy jego brak raczej nie ma wpływu na zachowanie i zdrowie ryb.

osobiście wybrał bym normalne ;););)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, aqwa stoji już u mnie w pokoju. właśnie razem z tatą wsypuje żwirek, kamyczki i takie tam. Mam 450l bez profilu. Mam pytanko co do roślin w koszyczkach. Jak je sadzić? W koszykach, czy bez? A może jeszcze inaczej. Proszę o pomoc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, aqwa stoji już u mnie w pokoju. właśnie razem z tatą wsypuje żwirek, kamyczki i takie tam. Mam 450l bez profilu. Mam pytanko co do roślin w koszyczkach. Jak je sadzić? W koszykach, czy bez? A może jeszcze inaczej. Proszę o pomoc. ;)

no a gdzie fotki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednak dał tam fluvala 450 sam używam i jeszcze żaden fluval mnie nie zawiódł

http://allegro.pl/item548883114_hagen_f ... y_dvd.html

 

Edit:

nie dopytujmy się tutaj o fotki ;) kolega pytał się o obsadę, foty doda jak będzie tylko chciał, nie wywierajmy na nim presji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Muszę przyznać, że jak na sam początek to wybrałeś spore akwarium. Jak już masz taki litraż to nie baw się w mieczyki, molinezje. Powiem Ci tak: W sklepach pokazało się bardzo dużo ciekawych pyszczaków. Wybór ogromny i w tym przypadku odejdzie Ci hodowla roślin, nawożenie zbiornika gdyż oprócz powiedzmy Anubiasów wiele roślin nie utrzymuję się z tymi rybami. Nie będziesz musiał martwić się o oświetlenie żeby rośliny poprawnie rosły.

Od Ciebie będzie zależało jak zaaranżujesz zbiornik. Skały, ładne tło, jaskinie... rewelacyjnie można to urządzić.

 

 

Co do filtrów zewnętrznych to polecam firmę Eheim, robi sprawdzone filtry, które pracują wiele, wiele lat.

Fachowcy twierdzą, że Eheim na wkładach JBLa to super powiązanie.

 

Pozdr. Yakasu

 

PS. Dobrze, że kupiłeś akwarium proste a nie profilowane. Odradzam profil wszystkim, którzy o takim akwarium myślą.

Strasznie zniekształca obraz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jak na sam początek to wybrałeś spore akwarium. Jak już masz taki litraż to nie baw się w mieczyki, molinezje. Powiem Ci tak: W sklepach pokazało się bardzo dużo ciekawych pyszczaków. Wybór ogromny i w tym przypadku odejdzie Ci hodowla roślin, nawożenie zbiornika gdyż oprócz powiedzmy Anubiasów wiele roślin nie utrzymuję się z tymi rybami. Nie będziesz musiał martwić się o oświetlenie żeby rośliny poprawnie rosły.

Od Ciebie będzie zależało jak zaaranżujesz zbiornik. Skały, ładne tło, jaskinie... rewelacyjnie można to urządzić.

 

 

Co do filtrów zewnętrznych to polecam firmę Eheim, robi sprawdzone filtry, które pracują wiele, wiele lat.

Fachowcy twierdzą, że Eheim na wkładach JBLa to super powiązanie.

 

Pozdr. Yakasu

 

PS. Dobrze, że kupiłeś akwarium proste a nie profilowane. Odradzam profil wszystkim, którzy o takim akwarium myślą.

Strasznie zniekształca obraz :(

co do tych roslin można do afrykańskiego akwa włożyć wytrzymałe walisnerie

 

ja tez nie polecam akwa profilowanych :( źle się ogląda ten mały kawałek natury jakim jest akwarium ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...