Skocz do zawartości

Brak glonojada


laszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę ten post po bo zaginął mi glonojad renelaricaria, jak mialem gruntowne sprzątanie po wpadce to zwłok też nie znalazłem. A dzisiaj zauważyłem że mój drugi śliczny renelaricaria nawet przy karmieniu sie nie pokazał. Przeszukałem akwarium tak jak się dało bez grzebania i nic, jakieś pomysły co się moglo stac? Parametry wody nie znam poza NO3 = 0, litraz 126l, obsada jak w opisie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę ten post po bo zaginął mi glonojad renelaricaria, jak mialem gruntowne sprzątanie po wpadce to zwłok też nie znalazłem. A dzisiaj zauważyłem że mój drugi śliczny renelaricaria nawet przy karmieniu sie nie pokazał. Przeszukałem akwarium tak jak się dało bez grzebania i nic, jakieś pomysły co się moglo stac? Parametry wody nie znam poza NO3 = 0, litraz 126l, obsada jak w opisie :/

Glonek mógł paść i go po prostu ryby skubały i go zjadły. Ja miałem tak jak neonek mi zdechł, to bojek i gupiki mi go skubały, a zanim zdążyłem go wyjąć, to już sam szkielet został.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tydzień to napewno go coś oskubalo, chociażby helenka. Ale nie rozumiem czmu miałby paść ładnie mi rósł ruchliwy, i miał dopiero jakies 8cm miałem go 3 prawie misiące. A dzisiaj drugiego nie widze. Też mi ubyły dwa neonki, ale z neonkami jest tak, że ciezko zliczyc ławice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tydzień to na pewno go coś oskubalo, chociażby helenka. Ale nie rozumiem czmu miałby paść ładnie mi rósł ruchliwy, i miał dopiero jakies 8cm miałem go 3 prawie misiące. A dzisiaj drugiego nie widze. Też mi ubyły dwa neonki, ale z neonkami jest tak, że ciezko zliczyc ławice.

Z tego co widzę to w twoim akwarium jest bardzo dużo kryjówek. Na pewno gdzieś siedzi sobie ;). Poszukaj dokładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...