Skocz do zawartości

Krewetki !


legucik45
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanko i chciałbym sie spytać doświadczonych akwarystów czy krewetki moga żyć w akwarium z rybkami takimi jak skalar piskorek danio gupik bocja wspaniała razobra klinowa, kiryśnik czarnoplamy i teleskop??w akwarium 160 l???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo

Tak mogą żyć ale jeden warunek jest taki że muszą być zbliżone wymiarami do rybek które będziesz z nimi miał, w innym wypadku rybki mogą je chcieć zjeść.

 

Czytaj forum, jest dużo informacji na ten temat.

Moim zdaniem nie ma ryb bezpiecznych dla krewetek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz siostro że nasz kolega całą tą listę ma w swoim zbiorniku 160 l ? Jeśli tak to niezły mix, niemalże suszi z algami :)

Myślę, że tak. Jeśli były by w różnych akwariach raczej nie pisał by całej obsady z kilku zbiorników tylko z jednego, w którym chce trzymać krewetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko i chciałbym sie spytać doświadczonych akwarystów czy krewetki moga żyć w akwarium z rybkami takimi jak skalar piskorek danio gupik bocja wspaniała razobra klinowa, kiryśnik czarnoplamy i teleskop??w akwarium 160 l???

1. Nie wszystkie ryby które posiadasz [bocje, kiryśnik, prawdopodobnie skalary] powinny żyć w takim zbiorniku.

 

2. Skalary i kiryśnik potraktują krewety jako super przekąskę. Będą zagrożeniem nawet dla dorosłych sztuk.

 

3. Pytanie o krewety, trochę zły dział.

 

4. Skoro otrzymałeś konkretne odpowiedzi, na konkretne pytanie, to zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...