Skocz do zawartości

Ranking


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym założyć ranking najlepszych i najgorszych grzałek akwariowych. Ja nie znalazłem takiego rankingu. Jeśli był, to po prostu do kosza.

Ja zacznę.

Grzałka atman 75w. Grzałka była w akwarium 74l. Była dobra na początku, a później zaczął termostat przekłamywać. Ogólnie jaka cena taka grzałka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje tylko Tetra i Aquael.Tetra mi chodzi 4 rok.Druga nowa 2 rok.Na razie w porządku.Aquael chodzi mi 1,5 roku.Stara 2,5 roku.W starej jest mała rozbieżność w stopniach.Nie jest tak dokładna jak nowsza.Ale działa.Mam 7 baniaków.W pozostałych mam weipro oraz elite.Elite długo trzeba regulować.Jak chcesz ponieść o 1 stopień to trochę to trwa w lewo i prawo kręcić.Ja polecam więc tetrę.U każdego to może różnie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że grzałki padają to pół biedy gorzej jak nam przecieknie. Ja mam atmana 150W ponad 2 lata ale na szczęście to jej ostatni sezon bo zrobił się dziwny osad w środku. Grzałki myśle że w większości przypadków padają z winy użytkownika a kluczem do sukcesu zniszczenia może być nieuważne czyszczenie grzałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że grzałki padają to pół biedy gorzej jak nam przecieknie. Ja mam atmana 150W ponad 2 lata ale na szczęście to jej ostatni sezon bo zrobił się dziwny osad w środku. Grzałki myśle że w większości przypadków padają z winy użytkownika a kluczem do sukcesu zniszczenia może być nieuważne czyszczenie grzałki.

Potwierdzam w 100%. Ja przez nieuważne czyszczenie rozwaliłem grzałkę AQUAEL 25w. Oddałem na gwarancję, ale nie uznali gwarancji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo

Uzbierała mi się całkiem spora kolekcja grzałek, są miedzy nimi tetry, aquael-e, atmany, jakieś no name-y, wszystkie działają i grzeją wodę jak należy, jedyny ich mankament to pojawienie się napięcia z zasilania w wodzie. Neonówka po włożeniu końcówki do wody świeciła w najlepsze, woltomierz pokazywał od 50 do 90 V, dlatego żeby nie kusić losu zmieniałem na takie co nie przebijają do wody. Przy sprawdzeniu trzeba 2 razy sprawdzić, najpierw przy jednym podłączeniu wtyczki do zasilania a następnie ją obrócić, nigdy nie wiadomo który przewód zwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...