Skocz do zawartości

200 l


Wilczyca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obsadę mam taką jak w opisie.

Sprzedałam brzanki i ducha wiec zrobił się luz. Jak na razie nie mogę sprzedać jeszcze plecostomusów.

Czy taka obsada może być ? Mam coś jeszcze pozmieniać ? Ewentualnie coś dodać ?

 

Ps. Mieczyk jest sam bo duch zjadł mi pozostałe jego towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

 

- gurami trzymamy w haremach, i lepiej jakby to był jeden gatunek.

- kosiarki - akwarium za małe - do oddania

- mieczyk dokup mu towarzystwo, najlepiej jakbyś miała harem 1+4.

- plecostomusy do oddania, ale to już wiesz ;)

 

Mogłabyś dodać grupkę kirysków np. panda min 6. Do tego jakąś ławicę np. neonki, razbory ale to już zależy które ci się bardziej podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- gurami trzymamy w haremach, i lepiej jakby to był jeden gatunek.

Ogólnie chce skończyć z gurami i hodować całkiem inne rybki, ale moje gurami maja już 4 lata, a czytałam gdzieś, że dożywają do 5 lat wiec nie wiem czy opłaca mi się na starość oddawać je do sklepu zoologicznego gdzie już długo pewnie nie pożyją. A nie ma miedzy nimi żadnej agresji.

 

- kosiarki - akwarium za małe - do oddania

Heh tu bym się wykłócała. Nie którzy mówią, że dla ducha amazońskiego akwarium minimum to 200 litrów, a ty mówisz, że 200 litrów dla kosiarek to za mało ? Mam je 2 lata i urosły mi do 6 cm długości. Mają dużą powierzchnie do pływania i nie widzę by brakowało im miejsca. Takie duże jak duch na pewno nie będą :P

 

- mieczyk dokup mu towarzystwo, najlepiej jakbyś miała harem 1+4.

Tak dokupię mu towarzystwo, ale na razie nie chce tego robić ze względu na gurami. Najpierw gurami zniknął, a potem kupie mieczyki bo nie chce mieć przerybienia.

 

Mogłabyś dodać grupkę kirysków np. panda min 6

No niestety nie lubię tych rybek. A jakieś inne na dno ? Bocje wspaniałe to już za małe akwarium pewnie ?

A co do ławicy to pomyślę nad tym jak gurami mi zniknął. Ale neonów to jeszcze nie miałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tu bym się wykłócała. Nie którzy mówią, że dla ducha amazońskiego akwarium minimum to 200 litrów, a ty mówisz, że 200 litrów dla kosiarek to za mało ? Mam je 2 lata i urosły mi do 6 cm długości. Mają dużą powierzchnie do pływania i nie widzę by brakowało im miejsca. Takie duże jak duch na pewno nie będą :P

Wiesz może nie będą takie jak duch bo duch rosną większe. Jednak jak piszesz że dorosły tylko do 6 cm to mało jak na kosiarki i pewnie skarłowaciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...