Skocz do zawartości

Pokarmy zastępcze


Dragon23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w tym temacie chciałbym prosić o pomysły na pokarmy "zastępcze" w wypadku skończenia się pokarmu dla rybek. Chodzi mi o instrukcje na zrobienie pokarmu "po domowemu" :) . Na przykład mi się dzisiaj skończył suchy pokarm płatkowy, a dopiero w poniedziałek mogę do zoologa pojechać...wziąłem tabletkę pokarmową, i pokruszyłem, żeby były płatki :roll: . Proszę pisać swoje sprawdzone pomysły ;)

 

Jeśli temat był już poruszony, to z góry przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawsze dodatkowe puszki pokarmu która stoi w szewce, oraz kilka darmowych dziwnych próbek. Właśnie po to żeby nie dopuścić do takiej sytuacji. Myślę ze to jest wygodniejszy sposób niż potem jakieś komplikację.

 

Co do twojej sytuacji myślę że głodówka do poniedziałku raczej im nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawsze dodatkowe puszki pokarmu która stoi w szewce, oraz kilka darmowych dziwnych próbek. Właśnie po to żeby nie dopuścić do takiej sytuacji. Myślę ze to jest wygodniejszy sposób niż potem jakieś komplikację.

 

Co do twojej sytuacji myślę że głodówka do poniedziałku raczej im nie zaszkodzi.

Wiem, ale w tym temacie chodzi mi właśnie o ewentualność, w której po prostu pokarmu nie ma ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam barznki w swoim akwarium , ale wcześniej karmiłam tym gurami , gupiki, molinezje...wszystkie pospolite ;]

Banana i jabłko daję na żywca , marchewka i brokuł gotowany , to samo mięsko .Oczywiście w małych kawałeczkach przyczepionych na patyczkach do szaszłyków , albo na widelcu. Tego typu pokarmu nie można dawać dużo , bo woda robi się mętna .

Ale ryby jedzą ,aż im się uszy trzęsą :lol:

 

Dodatkowo , zawsze w zamrażalniku mam mrożonki dla ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...