Skocz do zawartości

TELESKOP CZARNY ZMIENIA KOLOR


Rekomendowane odpowiedzi

60l ale mam w planach kupic sporo większe:) poza tym od kiedy podałam preparat na ospe zaczęły rybki umierac czyli 4 neonki 1 brzanka rekinia i dziś 1 teleskop który zrobił się srebrny a ogon na końcach postrzępiony i u grugiej też zauważyłam że się strzępi chyba wyciągnę je z tej wody i zmienię bo nie chcę by reszta także umarła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A akwa satało z filtrem i z wodą przez dwa tygodnie.

nie rozumiem...mam zastępcze akwarium tak woda odstana z filtrem wymieniłam cała wodę w akwarium gdzie podałam im lek na ospę mam wrażenie że coś im zaszkodziło choc robiłam wszystko jak należy kurde martwię się zobaczymy co będzie dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego opisu wygląda to bardziej na pleśniawkę niż na ospę.

tez mysle ze to plesniawka dziwne tylko ze sumy wygladaly na ospe jedynie gurami i kiryski jeszcze sie trzymaja bojownik jako tako a sum juz dogorywa reszta zdechla jutro ide do zoologa nie chce by reszta zdechla szczerze poza dogorywajacym sumem reszta wyglada zdrowo ale wiem ze to kwestia czasu jak kolejne zaczna padac wiec jak wczesniej wspomnialam jutro sie za nie biore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym bardziej nietypowa forma od wyjściowego karasia, tym większa tolerancja na wysokie temperatury. Czarny teleskop powinien bezproblemowo wytrzymać 30C, a jeśli masz jakieś wątpliwości to daj 28C i też będzie ok.

 

PS: Przenoszę do odpowiedniejszego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...