Skocz do zawartości

Platynki , Pomocy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W końcu ruszyło dzisiaj moje akwarium 90L.

Jest jedna mało rybek bo tylko 4 (parka mieczyków i parka platynek)- Z czasem bedzie coraz więcej 8-)

Mam pytanie ponieważ mój samiec platynki goni cały czas samiczke , a ona ucieka i zauważyłem że chowa sie koło grzałki i pomyślałem że jest za zimna woda ale moim zdaniem jest w porządku ponieważ jest 23,5 C.

A z poprzedniego akwarium wiem że gdy ryba rodzi to chowa się własnie w jakieś zaciszne miejsce.

Samiczka jest młoda ale ma gruby brzuszek i koło płetwy odbytowej jest czarna plamka.

Teraz mam pytanie czy to możliwe czy jest w ciąży.???

Błagam o szybką odpowiedź ponieważ niewiem czy ją odłowić czy nie :|

:help::help::help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłów nie jestem specjalistą ale czytałem już dużo forów i jak rybka ma brzucha i czarną odstającą [ lub białą ] plamke na brzuchu/odbycie to przeważnie znaczy że będziesz miał małe rybusie :) a temperaturkę podkręć do24-26*C , moim zdaniem najlepsza dla ryb ;p sam tak mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam pytanie czy to możliwe czy jest w ciąży.???

Błagam o szybką odpowiedź ponieważ niewiem czy ją odłowić czy nie :|

:help::help::help:

Błagam o minimalną samodzielność:

viewtopic.php?f=36&t=28530

http://tnij.org/euy4

 

Opis rozmnażania żyworódek + dokładne kompendium o zmienniakach plamistych opisujące też ich rozmnażanie.

 

Nie zamykam tylko przez jedną nieścisłość. Dziś ruszyło akwarium i są w nim już ryby? Dojrzewało przynajmniej 2 tygodnie przed ich wpuszczeniem czy dopiero co je zalałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...